reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam Was!
Dziś mija 14 dzień kiedy okresu nadal nie mam, jutro moja wyczekana wizyta u ginekologa... Jestem w 40 dniu cyklu, gdzie do tej pory miałam zawsze 27-28 dniowe (pomijając pierwszą ciążę :) ) No i juz jestem prawie pewna co mi jutro lekarz powie...

Bóle podbrzusza dokuczają min głównie wieczorem i rano, w ciągu dnia jest wszystko wporządku, pomijając fakt, że najchętniej wskoczyłabym pod cieplutką kołdrę i zostałabym tam calusieńki dzień... ale niestety pracuje... :( piersi też nadal pobolewają...
Mój mąż któregoś dnia szykował sałatkę do obiadu i zdziwił się jak otworzył lodówkę a nie było tam niedawno zakupionego całego pęczka rzodkiewki :) Oczywiście wiadomo gdzie się podział :)

Co tam u Was słychać? Jutro się odezwę! pozdrawiam!
 
reklama
witam was kochane
izulQa za bardzo się nakręcasz może powinnaś się bardziej zabezpieczać wtedy byś była spokojniejsza??
u mnie chyba 15 dc staranka trwają może tym razem się uda... czas pokaże..

Też tak właśnie myśle.. No ale jak tu się nie nakręcać? :( A może znów to jakaś infekcja?? Ten śluz mnie martwi.. Jest go bardzo dużo i jest biało żółty.. Nie pamiętam czy kiedyś taki miałam. Wiem że przy tabletkach było mniej śluzu ogólnie. Ale nie męcze Was już, bo cokolwiek by to nie było, to i tak z czasem się rozwiąże.
 
nie wiem czy to normalne ze ja tak pragne drugiego dziecka... nie stram sie długo bo od ostatnich dni płodnych. Kochałam sie z meżem w ciagu 4 dni płodnych z myśla ze zajde w ciąże... nakreciłam się totalnie. Od pierwszych dni po stosunku wyszukiwałam juz objawy ciązy:) niby miałam bule podbrzusza. piersi, nudnosci i ciagłe zmeczenie i rozdraznienie... a i ciaglisty przezroczysty sluz teraz obecnie biały i twarogowatymoze to urojona ciaza:)hehe teraz dzien mi sie spóżnia okres a ja juz z kazda godzina mysle ze moze jednak go nie dostane
 
Kochana w cyklu w ktorym zaszlam, i jak bylo plamienie i myslalam ze nie zaszlam;) mialam wykupic te tabletki, akurat byly niedostepne wiec zakupilam castagnus (ciaza jest przeciwskazaniem wiec oddalam kolezance) wyprobuj, czytalam wiele pozytywnych opinii.


witam cie kochana opowiadaj jak się czujesz jak maluszek??? wybrałaś już imię?? co do tych tabletek to chce je kupic tylko najpierw spytam o nie lekarza ciekawe co powie... a ty skont się o nich dowiedziałaś?
 
reklama
Cześć! juz po wizycie... mialam robione usg i nic nie stwierdzil tzn powiedzial tak : moze to byc wczesna ciaza, a moze to byc ciaza pozamaciczna.... biore luetinke pod jezyk (bleee) i kwas foliowy, jesli okres sie nie pojawi po luteinie w ciagu 10 dni ( przez tyle dni mam brac luteine) to mam do niego przyjsc......
dziewczyny gdybym byla w ciazy to to bylby 4 tydzien po zapłodnieniu, to chyba juz na usg widac cokolwiek ???? mialyscie taka sytuacje ze dlugo nie bylo widac na usg fasolki? mogl lekarz cos przeoczyc ???
doradzcie mi cos bo teraz to mam stresa i nie wiem co mi tak wlasciwie jest... ;/ lekarz dalej nic nie wie....
po niedzieli ide do innego lekarza.....
 
Do góry