reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Bafinka tez uwazam ze maz powinnien zbadac nasienie

Sloneczko gratuluje:)

Kula hula no to skoro mial infekcje to zapytaj lekarza jak to jest moze za jakis czas trzeba powtorzyc badanie?
 
reklama
Izulka, dzięki, ale jakoś mnie to nie przekonuje..Jakbym miała się 5 lat starać, to chyba bym się poddała :baffled: Ja już teraz powoli odpuszczam. We wtorek mam gin, zobaczymy co wymyśli.
Słoneczko, ja tez widzę drugą kreskę.:-D A po jakim czasie się pojawiła?
Bafinka, dobrze, że zlecił badanie nasienia! To prostsze badanie niż u kobiet te wszystkie hormony, dlatego od tego powinno się zacząć.
 
Druga kreseczka pojawila sie po 5 minutach tak jak jest napisane na tescie...dodam ,ze to trzy dni przed spodziewana @ ale u nas (w norwegii)sa bardzo czule testy...pierwszy zrobilam tydzien temu i byl tylko cien a teraz to juz blada kreska:happy2:
 
witam po dośc długiej nieobecności:-), mam nadzieje że rozwiejecie moje wątpliwości. Dotychczas miałam bardzo regularne cykle 31 dniowe od trzech miesięcy trochę się pokręciły a mianowicie 28, 35 dni, kolejna miesiączkę przewiduje 4 października ale... no właśnie to ale mnie nurtuje. dwa dni temu pojawiło sie plamienie pomyślałam że to @ przyszła wcześniej nawet mnie to nie ździwiło bo przeciez ostatnio się @ rozlegulowała. było kilka kropel, kolejnego dnia też a dziś nie ma ani plamienia ani okresu choc według moich obliczeń do @ są jeszcze dwa dni. i teraz pytanie co to mogło byc, może zarodek się zagnieżdżał a jeśli tak to kiedy powinnam zrobic test?
 
witam po dośc długiej nieobecności:-), mam nadzieje że rozwiejecie moje wątpliwości. Dotychczas miałam bardzo regularne cykle 31 dniowe od trzech miesięcy trochę się pokręciły a mianowicie 28, 35 dni, kolejna miesiączkę przewiduje 4 października ale... no właśnie to ale mnie nurtuje. dwa dni temu pojawiło sie plamienie pomyślałam że to @ przyszła wcześniej nawet mnie to nie ździwiło bo przeciez ostatnio się @ rozlegulowała. było kilka kropel, kolejnego dnia też a dziś nie ma ani plamienia ani okresu choc według moich obliczeń do @ są jeszcze dwa dni. i teraz pytanie co to mogło byc, może zarodek się zagnieżdżał a jeśli tak to kiedy powinnam zrobic test?


myśle ze już możesz zrobić test a najlepiej bete a masz jakieś ciążowe objawy???

u mnie 10 dc więc teoretycznie dni płodne sie zaczeły ale temperatura stoi już 2 dzien na poziomie 36.5 więc chyba malo na owulkę... wczoraj było przytulanko tak na wszelki wypadek... choć szczerze mówiąc to ten miesiąc spisałam na straty bo nie biore żadnych wspomagaczy... tylko luteine od 14dc żeby @ przyszła... ale cuda sie zdarzają
 
w sumie to nie dopatrzyłam się żadnych objawów, tylko piersi bolą ale tym sie nie sugeruje bo przecież zawsze mnie bolą przed @. dziś mam 30 dc i długo mi czekac jeszcze 5 dni. nie jestem z tych cierpliwych:-( a chciała bym. myśle że poczekam do poniedziałku z tym testem dwa dni chyba wytrzymam:-) dzięki za odpowiedzi
 
a na czym polega to badanie? można pobrać nasienie w domu b wczoraj byłam u nowego gina i on powiedział że trzeba zacząc od zbadania nasienia męża... co jest dziwne bo skoro ja mam ckle bezowulacyjne to mnie trzeba leczyć... stwierdzam że to nie takiego lekarza chciałam i na 13 umówiłam się do następnego do trzech razy sztuka:)
Bafinko, moim zdaniem lekarz dobrze poradzil, wyobraz sobie ze moj gin ten 4 juz z kolei i terazniejszy zresztą tez po 3 cyklach nieudanych zlecil badanie. wprawdzie wyszlo ok, dosc sporo martwych plemnikow wyszlo dlatego gin stwierdzil ze przy moich bezowulacyjnych cyklach musimy miec wyliczone kiedy co i jak zeby plemniki jak najszybciej doszly do celu.. nie zalamuj sie a chwytaj sie wszsytkich mozliwych sposobow. gin nie chce ciebie faszerowac clo jesli nie upewni sie ze z nasieniem jest ok. moim zdaniem bdb podejscie do sprawy! a moj maz pracuje niedalekko kliniki in vitro wiec zrobil to w pracy w kubeczek;) i szybciutko pobiegl oddac, pani pytala chyba tylko kiedy bylo oddane, bo czas ma znaczenie oczywiscie.
 
reklama
hej dziewczynki:))
co tam u Was?? co tu taka cisza??
u mnie dzis 30dc, teoretycznie powinien byc to I dzien @, ale na razie nic sie nie dzieje, tylko lekkie plamienie od prau dni, brzuch pobolewa, wiec moze (niestety) @ sie rozkreci... no ale pozyjemy, zobaczymy:)
 
Do góry