reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

wiolka ja nie chce cię dołować ale ja tak właśnie miałam w poprzednim cyklu tylko u mnie było widać pęcherzyk ale po luteinie dostalam @ to byl ęcherzyk pusty.. ale jest też mozliwość ze lekarz nie zauwazył niczego bo fasolka jest zamała.. a usg miałaś dopochwowe czy zwykłe??
 
reklama
Usg było dopochwowe, ale wydaje mi się, że powinien mnie też zbadać, skoro twierdził, że może byc wczesna ciąża, a tylko poprzez badanie mozna ją stwierdzić 4 tygodnie po zaplodnieniu.... dodam, że ten jego aparat do robienia usg nie nalezy do najnowszych....
 
Usg było dopochwowe, ale wydaje mi się, że powinien mnie też zbadać, skoro twierdził, że może byc wczesna ciąża, a tylko poprzez badanie mozna ją stwierdzić 4 tygodnie po zaplodnieniu.... dodam, że ten jego aparat do robienia usg nie nalezy do najnowszych....

u mnie ciaze lekarz potwierdzil w 5 tyg.
 
o tym lekarzu juz sie nasłuchalam nieprzyjemnych rzeczy... wiec tak jak pisalam dla pewnosci i naszego spokoju pojedziemy do innego po niedzieli... bo ten lekarz juz wiele ciaz nie wykryl... niektore ciaze widzial dopiero po 8n tygodniu.... takze same widzicie.... dalej nie jestem pewna.... czy lekarz mowi prawde czy testy ciazowe..... ale zaczelam luteine wiec jesli @ NIE przyjdzie to nawet do tamtego lekarza nie wracam.....
 
witam cie kochana opowiadaj jak się czujesz jak maluszek??? wybrałaś już imię?? co do tych tabletek to chce je kupic tylko najpierw spytam o nie lekarza ciekawe co powie... a ty skont się o nich dowiedziałaś?
lekarze moga nie znac tych tabletek, albo wysmiac, bo one sa glownie ziolowe, a wiem jak lekarze reaguja na takie tabsy;) jak bylam zdesperowana czytalam full forum i tam sie dowiedizalm o nich potem coraz bardziej sie zaglebialam w temat i stwierdzialm ze nic nie trace..
samopoczucie coraz gorsze mam glownie leze bo mecza mnie skurcze przepowiadajace.. dziekuje za pamiec..
 
Witajcie:)
jestem tu nowa..
powiem wam ze od sieprnia staralam sie o dziecko gdy teraz w 4 października zrobilam test wyszedl pozytywny,drugi tak samo...
zaraz na drugi dzien umówiłam sie do lekarza..
powiedzial mi ze do zaplodnienia doszlo 18 wrzesnia i po prostu jest za wczesnie robic usg bo ciaza jest zbyt mala...
nie oznacza to ze ze jesli po 2 tyg nie widac ciazy to ze to od razu ciaza pozamaciczna...
mam przyjsc do lekarza teraz we wtorek powiedzial ze moze zobaczyc ale nie musi bo mowi ze to zalezy od ogranizmu...
mojej kolezance wykryto juz w 3 tyg a innej w 5:) nie ma cos sie martwic
 
hej wczoraj skończyła mi sie @ zmierzyłam dziś rano temperatura i psikus 37.1 nie wiem co o tym myślec bo przecież @ była normalna bardzo obfita tak jak zawsze. tylko to plamienie przed mnie nurtuje do lekarza ide w piątek ciakawe co mi powie, a dziś jade z mężem na badanie nasienia strasznie się boje bo jeśli wyniki będą złe to chyba zwarjuje:-( trzymajcie za nas kciuki!!!
 
wiolka 4 tydzien to dosc wczesnie i mogl porostu nie widziec mi powiedzial ze w 4 tyg nic nie zobaczy wiec nawet nie potwierdzil kazal poczekac i zrobic test jesli wyjdzie pozytywny to napewno ciaza wiec poczekaj jeszcze albo zmien lekarza
 
reklama
hej wczoraj skończyła mi sie @ zmierzyłam dziś rano temperatura i psikus 37.1 nie wiem co o tym myślec bo przecież @ była normalna bardzo obfita tak jak zawsze. tylko to plamienie przed mnie nurtuje do lekarza ide w piątek ciakawe co mi powie, a dziś jade z mężem na badanie nasienia strasznie się boje bo jeśli wyniki będą złe to chyba zwarjuje:-( trzymajcie za nas kciuki!!!


to ja trzymam kciuki daj znać jak będa wyniki... a co do temperatury to może zawsze taką masz??? długo już mierzysz???
 
Do góry