reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Alexandria, przykro mi, że się nie udalo :-( ale pomyśl, to dopiero drugi cykl, więc wszystko w granicach normy. Zwłaszcza, że chłopa masz daleko, to ciężko trafić. Ja mojego też mam tylko na weekendy :baffled:
Bafinka na lekarza chyba za wcześnie, nawet jeśli to ciąża. A nie lepiej sobie bete zrobić?
 
reklama
Moja kolezanka miala krwawienie do trzeciego miesiaca niczym nie rozniace sie od miesiaczki,tak samo intensywne i bolesne a do tego zadnych objawow ciazy, poprostu nagle upila sie jednym piwem, zrobila test i wyszly dwie kreski.
 
Moja kolezanka miala krwawienie do trzeciego miesiaca niczym nie rozniace sie od miesiaczki,tak samo intensywne i bolesne a do tego zadnych objawow ciazy, poprostu nagle upila sie jednym piwem, zrobila test i wyszly dwie kreski.

Mojej koleżanki mama urodziła ją w 6 miesiącu i w ogóle nie wiedziała że jest w ciąży, okres normalnie, itd. Nawet brzucha nie miała za bardzo, bo ma taką budowę ciała że nie było po niej widać. Sama mi to opowiadała bo mam z nią dobry kontakt, jest jak "ciocia" :) No i bolał ją bardzo brzuch, trafiła do szpitala i okazało się że rodzi.. Wiem, troche to chore, nie mogłam w to uwierzyć, ale jak sie tak poczyta to dużo jest takich przypadków. Czytałam kiedyś że jest to coś w rodzaju odwrotności "ciąży urojonej". Po prostu kobieta tak bardzo nie chce być w ciąży że jej organizm odpycha wszystkie symptomy.
 
izulQa co do tego stosunku z końcem na wieszku to mam mieszane uczucia z jednej strony niektóre kobiety są tak płodne że nawet jakby majtki męske koło nich to już by zaszły a druga grupa kobiet tak ja my długo się stara i nic z tego... ale myślę że to możliwe:)
 
izulQa co do tego stosunku z końcem na wieszku to mam mieszane uczucia z jednej strony niektóre kobiety są tak płodne że nawet jakby majtki męske koło nich to już by zaszły a druga grupa kobiet tak ja my długo się stara i nic z tego... ale myślę że to możliwe:)

Fajnie to określiłaś hehe :) No wiem że się staracie.. Naprawdę z całego serca Wam życze owocnych staranek.. Ja bym chciała mieć w przyszłości jeszcze jednego dzidziusia, mam jeden jajnik tylko, z drugim się coś teraz dzieje, i dlatego mam takie podejście że jakbym teraz miała dzidzie to nic się nie stanie.. No ale będzie co ma być.. Tak na przyszłość to się nastawiam tak że moge mieć problemy, tak jak lekarz powiedział :( Ale trzeba wierzyć do końca :) Mam racje?

nie poszłam dziś do lekarza uzbroję się w cierpliwość i pójdę we wtorek albo w następny czwartek zobaczymy jak się sprawy potoczą...

Noo, to powodzenia w wytrwaniu hah ;D Wiesz że to trudne? Ja to już mam wyrobione takie podejście, rodzice mnie nauczyli wręcz anielskiej cierpliwości :) Więc daję Ci troche tej mojej energii, ażeby Ci szybciej czas zleciał ;)
 
izulQa nadzieje trzeba mieć zawsze mówią że ona umiera ostatnia a co do wytrwałości to myślę że dam radę.. choć jestem szalona na maksa i aż mnie nosi z ciekawości ale mam obecnie remont w mieszkanku więc sporo pracy także myślę ze czas szybko zleci...
 
reklama
Do góry