reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ale mam stracha... obudziłam sie z okropnym bólem jajnika który później przerodził sie w ból brzucha, myślałam że to @ ale nie , niewiem co jest grane, popołudniu lece po test
 
reklama
Hej dziewczyny, mam prośbe czy mogły byscie mi pomoc. Od 2 tygodniu ( od dni plodnych) caly czas boli mnie brzuch jak na okres,w zasadzie @ mam dostac jutro albo w poniedzialek ale mam wrazenie ze po ostatnim szalenstwie z moim narzeczonym moglam zajsc w ciaze ( bylo to po alkoholu i w sumie wydaje mi sie ze we mnie nie doszedl, ale kto wie, a nawet jesli nie to i tak bylo bez gumki ) Tak sie tez zastanawiam a moze ten brzuch mnie tak boli bo mam cos z jajnikami czy cos? Ogolnie tez mam wiekszy niestety apetyt ( niestety bo bylam na diecie a teraz mam problem zeby sie opszec dobremu jedzonku, ) ogolnie tez mam zawroty glowu i mdlo mi czasem, ale to moze byc spowodowane moim slabym organizmem, mam anemie, w sumie nawet biore felvit dla kobiet w ciazy, ale t o w zwiazku z ta moja anemia. no nic, jak wy uwazacie? Cos z tego moze wyniknac?
 
po stosunku bez zabezpieczenia i tym bardziej w dni plodne jest duża szansa że może coś wyniknąć ale to nie jest pewnik najlepiej będzie jak w dniu spodziewanej miesiączki zrobisz test będziesz wtedy miala pewność a jesli podejrzewasz że to może być coś z jajnikiem to powinnaś iść do gina
 
reklama
fifi- ja tylko spytalam czy cos ktoras moze wie, ja wiem ze nie jestescie wrozkami tego nie napisalam, ale mogla bys byc grzeczniejsza , to takie trudne?
Skoro nie wiesz , nie znasz odpowiedzi to nie odpowiadaj wcale. Albo przynajmniej nie badz uszczypliwa.
bafinka- no tak zrobie , ale ogolnie chcialam zapytac czy taki objaw zdaza sie u kobiet w ciazy ( tzn we wczesnej ciazy). A jak bedzie @ to chyba sie przejde do ginekologa, bo nigdy mnie nie bolal tyle czasu.
 
Do góry