reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
az mnie cos wzielo.. biore tabletki antykoncepcyjne Yaz już trzeci miesiąc, nie pominęłam żadnej a wczoraj mnie strasznie mdliło, trochę brzuch bolał, ale winię za to McDonald który zjadlam rano. Dzisiaj też było trochę sensacji żołądkowych, ale nic poważnego. Po pierwsze mam nadzieję, że to nie ciążą, a po drugie mam nadzieję, że to nie wpłynęło na tabletki.
 
Witam Was dziewczyny. Dwa tygodnie temu byłam u gina, powiedziała że jestem po owulacji, zleciła mi badanie na hormony, więc spokojnie czekałam na @ by zrobic badania, a tu psikus,bo przy moim 31 dniowym cyklu powinien już byc 3 dzień@ której nie ma. Temp 36,9, piersi bolą jak diabli no i brzuch boli od trzech dni. A ja warjuje!!! I tak się zastanawiam bo dzień przed spodziewaną robiłam test wieczorem- negatywny, Okresu nadal nie ma więc może jest sznsa że test zrobiłam za szybko?
 
natalia rzeczywiście jest szansa że test zrobiłaś za szybko a dodatkowo lepiej robić go rano.. trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji:)

a mnie chyba 31dc i nadal @ nie ma łudzę się że może to jednak fasolka... ale objawów żadnych..
 
reklama
Do góry