reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

mój organizm tez robi sobie co chce :(
mysle, ze te plamienia przed wczesne spowodowane byly zmiana klimatu, dostalam normalna @ i teraz nie mam pojecia jak liczyc dni , ale siedze juz teraz w Pl! :(( za to narzeczony wyjezdza znowu za granice i pewnie wroci jak juz bede po owulacji, jakie to wszystko jest porabane! zazdroszcze dziewczynom ktore maja regularne cykle!!!!!! ale nie tracimy nadzieji co?:p:p:p
 
reklama
az mnie cos wzielo.. biore tabletki antykoncepcyjne Yaz już trzeci miesiąc, nie pominęłam żadnej a wczoraj mnie strasznie mdliło, trochę brzuch bolał, ale winię za to McDonald który zjadlam rano. Dzisiaj też było trochę sensacji żołądkowych, ale nic poważnego. Po pierwsze mam nadzieję, że to nie ciążą, a po drugie mam nadzieję, że to nie wpłynęło na tabletki.

No kochana, ja Cie nie chcę martwić ale mam dwie koleżanki które w tym roku urodziły śliczne bobasy, a brały tabletki.. No i na ulotce nawet pisze że biegunka i wymioty mają wpływ na tabletki, np gdy zjadłaś rano tabletke a potem wymiotowałaś to obniża działanie.. Ponoć.


I nie musialam nawet czekac do piatku, druga wizyta w toalecie i @ ;(

Oj :( ale jest nadzieja kochana.. Przecież do któregoś miesiąca (chyba 3) można mieć okres jak się jest w ciąży. Ale jak nie jesteś tym razem, to trzymam kciuki za następne staranka :)

Witam Was dziewczyny. Dwa tygodnie temu byłam u gina, powiedziała że jestem po owulacji, zleciła mi badanie na hormony, więc spokojnie czekałam na @ by zrobic badania, a tu psikus,bo przy moim 31 dniowym cyklu powinien już byc 3 dzień@ której nie ma. Temp 36,9, piersi bolą jak diabli no i brzuch boli od trzech dni. A ja warjuje!!! I tak się zastanawiam bo dzień przed spodziewaną robiłam test wieczorem- negatywny, Okresu nadal nie ma więc może jest sznsa że test zrobiłam za szybko?

Oczywiście że mogło być za wcześnie. Ja w zeszłym roku zrobiłam test przed spodziewaną @ i był negatywny, a potem mi się @ spóźniała i spóźniała i zrobiłam test i był pozytywny :) Leć do apteki i szybko rób test bo może to fasolka! :) Trzymam kciuki! I zdaj nam relacje.

natalia rzeczywiście jest szansa że test zrobiłaś za szybko a dodatkowo lepiej robić go rano.. trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji:)

a mnie chyba 31dc i nadal @ nie ma łudzę się że może to jednak fasolka... ale objawów żadnych..

Ja też nie miałam objawów.. A jak się dowiedziałam że to ciąża to jakoś dziwnie nagle zaczęłam mieć mdłości itd hehe. Chyba ludzka psychika tak działa :) W sumie miałam tylko brak @, temp 37,2 - 37,3 st. i gęsty biały śluz. Taki budyniowaty ;D aaaa, i cycole mi urosły, ale to już po dniu spodziewanej @, tak nagle..

dziś 31dc nie wiem czy dziś isć do gina czy poczekać do wtorku jak myslicie?

Myślę że lepiej poczekać, ale nie każdy ma tak stalową cierpliwość jak ja ;D Powodzenia.

mój organizm tez robi sobie co chce :(
mysle, ze te plamienia przed wczesne spowodowane byly zmiana klimatu, dostalam normalna @ i teraz nie mam pojecia jak liczyc dni , ale siedze juz teraz w Pl! :(( za to narzeczony wyjezdza znowu za granice i pewnie wroci jak juz bede po owulacji, jakie to wszystko jest porabane! zazdroszcze dziewczynom ktore maja regularne cykle!!!!!! ale nie tracimy nadzieji co?:p:p:p

To masz ten problem co ja, bo też nie wiem jak teraz liczyć a nikt mi powiedzieć nie chce hehe. Fakt, nie trać nadziei. JA co prawda na razie o dzidzie się nie staram, ale jak będzie to będzie :) Jeszcze fajnie się mój mężczyzna zachował, bo powiedział że weźmiemy ślub jakbym była w ciąży, tak więc urósł w moich oczach mega dużo :] i nie muszę się martwić w razie czego.

Kochane, ponawiam pytanie: Jeżeli chłopak z dziewczyną się kocha, i on "kończy" na jej narządach płciowych, ale nie w środku, i zaraz później to rozmaże i palcami przeniesie do środka, to są szanse na zajście w ciąże?? Bo tłuke kumpeli do głowy że tak, a ona się upiera że nie mam racji. Temu chcę poznać wasze opinie.


A, i ja was bardzo przepraszam za pogrubioną czcionkę, ale jestem trochę pedantyczna, i mam bzika na punkcie estetyki i innych pierdoł. Wiem że to zabawne.. Ale mnie się wydaje że pogrubiona czcionka lepiej wygląda. Ale jak Wam to przeszkadza, to nie ma problemu, nie będę pogrubiać :) W ogóle cieszę się że miło mnie tu przyjęłyście :)
 
Ostatnia edycja:
Sadze ze kazda kobieta jest tego swiadoma i jedna moze miec silniejsze krwawienia niczym nie rozniace sie od okresu a druga bardzo slabe wiec poprostu 'potocznie' nazywam to okresem zwlaszcza ze krwawienie przypada na termin @
 
reklama
Problem w tym, ze niestety nie kazda jest tego swiadoma :(
A krwawienie zazwyczaj wystepuje w czasie implantacji zarodka.
 
Do góry