reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
robiłam test...:( znów negatywny... ciekawe ile teraz będę czekać na tą głupią @ załamać się można:"(

Oj przykro mi :( Następnym razem się uda. :)

ja nie bylam dzis na becie, test gleboko schowalam do torby, zeby mnie nie korcilo, ale cos czuje, ze @ zaraz sie przyblaka, wiec kolejny cykl do d... :(

Jeszcze nie dostałaś @, więc głowa do góry bo może się nie pojawi :)

ja swoj trzymam w szufladzie i tez chwilami czuje ze @ bedzie ale nie czuje sie taka 'pelna' na dole, okaze sie w piatek.
Kula hula trzymam kciuki zeby jednak @ nie bylo :tak:

Byle do piątku :) Będzie dobrze.

Kochane, mam bardzo głupie pytanie.. Ale koleżanka pytała. Jeżeli dajmy na to kochała się z chłopakiem i on "skończył" na jej no, tym co ma między nogami ;D i zaraz później rozmazał to ręką i swoje palce jej "tam" zaczął wsuwać, to jest duża możliwość że może zajść w ciąże? Bo ja jej powiedziałam że jest duże prawdopodobieństwo i się z nią trochę pokłóciłam bo ona twierdzi inaczej.. Dlatego Was pytam, o wasze zdanie :)
 
U mnie tak jak chyba u Was wszystkich -
-przede wszystkich rwące piersi
-do tego mocne wyostrzenie węchu (przy myciu garnka po gotowanej kukurydzy myślałam, że padnę)
-męcząca zgaga
-pobolewania brzucholca
-i nie wiem czy to objaw ale straszny ból kręgosłupa w odcinki lędźwiowym. nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam, a teraz notorycznie:baffled:

ps. trzymam za Was kciuki dziewczęta!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie tak jak chyba u Was wszystkich -
-przede wszystkich rwące piersi
-do tego mocne wyostrzenie węchu (przy myciu garnka po gotowanej kukurydzy myślałam, że padnę)
-męcząca zgaga
-pobolewania brzucholca
-i nie wiem czy to objaw ale straszny ból kręgosłupa w odcinki lędźwiowym. nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam, a teraz notorycznie:baffled:

ps. trzymam za Was kciuki dziewczęta!!

U mnie brak @, ból brzucha, ból pleców, tkliwość piersi. Raczej nic więcej ;D Ale wątpie że to ciąża..
 
Do góry