reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Bafinka, a który masz dzieńcyklu?
xXxIzuLQaxXx Twoja cierpliwość mnie zadziwia :szok:
kula hula, Alexandria, mój test też w szufladzie, postaram się wytrzymać do poniedziałki, ale mnie korci :crazy: brzuch mnie trochę pobolewa, więc może nawet nie zdążę go zrobić.
 
Bafinka, Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale jak byłam w ciąży to test wyszedł mi dopiero w 37 dniu cyklu, wcześniej 3 testy były z 1 kreską :tak: więc może jeszcze nic straconego!
 
Witam. Tak, byłam u gina. Mam coś z jajnikiem.. Dostałam antybiotyki. I tu jest przekichane bo mam tylko jeden jajnik ;/ Pod kątem ciąży nie badał, bo powiedział że za wcześnie i tak, dał antybiotyki, takie które "w razie czego" mogą być dla ciężarnych i po skończeniu kuracji mam się zgłosić na badanie, aczkolwiek gdybym wcześniej się źle czuła, zaczęła gorączkować lub coś tam coś, to mam od razu przyjść. Irytuje mnie ten lekarz... Więc kochane za parę dni sobie potestujemy razem ;p

A nikt mi nie powiedział jak mam liczyć teraz dni płodne, dajmy na to że to moje plamienie to byłby okres, wiec skonczylo się to plamienie gdzieś 29 - 30 sierpień (chyba), to mniej więcej dni płodne kiedy mam?
 
Bafinka, jeszcze nie wyszstko stracone, moze jednak sie udalo, oby!!
A ja jestem tym wszystkim tak skolowana, brzuch na @ juz raczej powinien mnie bolec i to konkretnie a sumujac to dziennie boli mnie moze przez ok.2 minuty i nawet tego nie moge nazwac bolem, raczej sa to lekkie skorcze,a za to druga przyjaciolka ma przeczucie ze nic z tego:no:
 
Bafinka, jeszcze nie wyszstko stracone, moze jednak sie udalo, oby!!
A ja jestem tym wszystkim tak skolowana, brzuch na @ juz raczej powinien mnie bolec i to konkretnie a sumujac to dziennie boli mnie moze przez ok.2 minuty i nawet tego nie moge nazwac bolem, raczej sa to lekkie skorcze,a za to druga przyjaciolka ma przeczucie ze nic z tego:no:

A kiedy masz mieć @?
 
reklama
Do góry