reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam! mam bardzo wazne pytanie , a mianowicie czy mogę być w ciazy .. 21 sierpnia miałam @ trwał do 25 sierpnia. Od trzech dni czuje bardzo dziwne uczucie TAM. jakby mi się macica rozciągała . nie wiem jak to opisać poprawnie... Okres zawsze dostawałam normalnie,wiec nie podejrzewam ciązy ,bo wspołzylismy jakos na poczatku lipca z moim chlopakiem.. przeraza mnie to uczucia kiedy siedze dluzej w jednym miejscu,nie mam pojecia co to jest...czy ktos moze mi odpowiedziec?dodam,ze mam duza wrecz bardzo duza nadżerke a moja mama miala keidys podejrzenie raka szyjki macicy ,moze to cos w te strony? pozdrawiam :)
 
reklama
Witam! mam bardzo wazne pytanie , a mianowicie czy mogę być w ciazy .. 21 sierpnia miałam @ trwał do 25 sierpnia. Od trzech dni czuje bardzo dziwne uczucie TAM. jakby mi się macica rozciągała . nie wiem jak to opisać poprawnie... Okres zawsze dostawałam normalnie,wiec nie podejrzewam ciązy ,bo wspołzylismy jakos na poczatku lipca z moim chlopakiem.. przeraza mnie to uczucia kiedy siedze dluzej w jednym miejscu,nie mam pojecia co to jest...czy ktos moze mi odpowiedziec?dodam,ze mam duza wrecz bardzo duza nadżerke a moja mama miala keidys podejrzenie raka szyjki macicy ,moze to cos w te strony? pozdrawiam :)

Jeżeli miałaś okres 21 sierpnia, to szczerze mówiąc wątpie byś JUŻ była w ciąży. Chyba że chodziło Ci o lipiec, to już prędzej :) Hmm, ja nie przypominam sobie żebym odczuwała rozciąganie macicy. Raczej mnie tylko brzuch pobolewał, ale to było od braku magnezu w organizmie. Nie umiem Ci chyba pomóc. Ale może inne dziewczyny :) Pozdrawiam.
 
nie nie okres w lipcu :23-25 w sieprniu : 21-25 wspolzylam 4 lipca..

Niby są przypadki że kobiety mają okres do któregoś tam miesiąca.. A robiłaś test albo coś? Może idź do lekarza. Bo jeżeli to nie ciąża to może faktycznie być od czegoś innego. O nadżerce się nie wypowiem bo nawet nie bardzo wiem co to jest, ale tak jak mówisz, może to uczucie rozciągania być od tego.
 
Izulqua no to moze idz do lekarza zobaczysz co on powie najwyzej jak jeszcze nic to zrobisz test

megerofka ja mialam i mam nadzerke i nic mnie nie boli a za pierwszym razem mialam dosc duza i nic nie czulam takze moze to cos zupelnie innego powiedz o tym lekarzowi
 
reklama
Do góry