reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie dziewczyny i nie tylko.
Mam do was pytanie, pewnie wiele tu takich dostajecie, ale same rozumiecie jak to jest.
Od kilku dni mam dziwne zachowania swojego organizmu i podejrzewam, że to może być ciąża.
Około 9 czerwca(zeszła środa) zauważyłam dziwny śluz wydobywający się z pochwy, nie zdziwiłoby mnie to gdyby nie fakt, że jest go strasznie dużo. Kolor miał biało-przezroczysty, nie pachniał. Podejrzewałam na początku, że to może dlatego, że mam dni płodne, ale nigdy nie miałam go w takich ilościach. Po kilku dniach to ustąpiło. W sobotę powinnam była dostać miesiączki, a jej nie ma. Nigdy mi się nie spóźniała i dlatego zaczęło mnie to dziwić. Bolą mnie piersi, ale też inaczej niż zwykle, bo bolą mnie bardziej brodawki niż całe piersi. Dzisiaj od rana mam straszne zawroty głowy, siedząc mam wrażenie, że zaraz z krzesła spadnę, a gdy odwrócę głowę to już prawie mdleję. Mam straszny apetyt, nigdy takiego nie miałam. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Dzisiaj idę na USG, ale w innej sprawie i spytam lekarki czy da się to już jakoś sprawdzić, ale podejrzewam, że jeszcze za wcześnie, żeby było coś widać. Dzisiaj mam zamiar zrobić test, bo już jest po terminie spodziewanej miesiączki, więc chyba powinno być coś widać. Proszę was o pomoc dziewczyny!
 
reklama
Witajcie dziewczyny i nie tylko.
Mam do was pytanie, pewnie wiele tu takich dostajecie, ale same rozumiecie jak to jest.
Od kilku dni mam dziwne zachowania swojego organizmu i podejrzewam, że to może być ciąża.
Około 9 czerwca(zeszła środa) zauważyłam dziwny śluz wydobywający się z pochwy, nie zdziwiłoby mnie to gdyby nie fakt, że jest go strasznie dużo. Kolor miał biało-przezroczysty, nie pachniał. Podejrzewałam na początku, że to może dlatego, że mam dni płodne, ale nigdy nie miałam go w takich ilościach. Po kilku dniach to ustąpiło. W sobotę powinnam była dostać miesiączki, a jej nie ma. Nigdy mi się nie spóźniała i dlatego zaczęło mnie to dziwić. Bolą mnie piersi, ale też inaczej niż zwykle, bo bolą mnie bardziej brodawki niż całe piersi. Dzisiaj od rana mam straszne zawroty głowy, siedząc mam wrażenie, że zaraz z krzesła spadnę, a gdy odwrócę głowę to już prawie mdleję. Mam straszny apetyt, nigdy takiego nie miałam. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Dzisiaj idę na USG, ale w innej sprawie i spytam lekarki czy da się to już jakoś sprawdzić, ale podejrzewam, że jeszcze za wcześnie, żeby było coś widać. Dzisiaj mam zamiar zrobić test, bo już jest po terminie spodziewanej miesiączki, więc chyba powinno być coś widać. Proszę was o pomoc dziewczyny!
Na śluzie to bardzo się nie znam ale reszta objawów to rzeczywiście może być ciąża. Jak wrócisz z tego usg i zrobisz sobie teścik to daj szybko znać co wyszło. Powodzenia:tak:
 
hej dziewczyny:)
moimi objawami ciazy bylo takie samo samopoczucie jak na "okres",bol piersci,bol brzucha ktory wyjatkowo trwal dlugo bo ok 2 tyg a przed okresem zdarzalo mi sie na kilka dni przed:) i mnie mdlilo ale tak tez i przed okesem mialam:) ale jakos intuicja podpowiadala mi ze w ciazy jestem,zrobilam test chba 2 dni pzed planowana miesiaczka i moje podejrzenia sie potwierdzimy:)
 
Witajcie dziewczyny i nie tylko.
Mam do was pytanie, pewnie wiele tu takich dostajecie, ale same rozumiecie jak to jest.
Od kilku dni mam dziwne zachowania swojego organizmu i podejrzewam, że to może być ciąża.
Około 9 czerwca(zeszła środa) zauważyłam dziwny śluz wydobywający się z pochwy, nie zdziwiłoby mnie to gdyby nie fakt, że jest go strasznie dużo. Kolor miał biało-przezroczysty, nie pachniał. Podejrzewałam na początku, że to może dlatego, że mam dni płodne, ale nigdy nie miałam go w takich ilościach. Po kilku dniach to ustąpiło. W sobotę powinnam była dostać miesiączki, a jej nie ma. Nigdy mi się nie spóźniała i dlatego zaczęło mnie to dziwić. Bolą mnie piersi, ale też inaczej niż zwykle, bo bolą mnie bardziej brodawki niż całe piersi. Dzisiaj od rana mam straszne zawroty głowy, siedząc mam wrażenie, że zaraz z krzesła spadnę, a gdy odwrócę głowę to już prawie mdleję. Mam straszny apetyt, nigdy takiego nie miałam. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Dzisiaj idę na USG, ale w innej sprawie i spytam lekarki czy da się to już jakoś sprawdzić, ale podejrzewam, że jeszcze za wcześnie, żeby było coś widać. Dzisiaj mam zamiar zrobić test, bo już jest po terminie spodziewanej miesiączki, więc chyba powinno być coś widać. Proszę was o pomoc dziewczyny!


witaj w naszym gronie;-) Jesli chodzi o śluz to z tego co opisałaś to przypomina owulacyjny...ale organizm każdej kobiety jest inny więc lepiej zrobić test ja trzymam kciuki daj znać jak poszło
 
Witajcie dziewczyny,
jestem tu nowa i dopiero się wdrażam, mam takie pytanko kiedy najlepiej zrobić test?

hej:) ja robilam test jakos ze 2 dni przed okresem:) niby na tescie pisze ze najlepiej w dzien spodziewanej miesiaczki ale troche wczesniej tez powienien wyjsc:) no i najlepiej rano:) mi od razu wyszly dwie kerski
 
reklama
Do góry