reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

nom, w pierwszej kolejnosci zrob betkę , bo jesli teraz odstawisz , a okaze sie ze nie jestes w ciazy , to nie potrzebnie sobie namieszasz , bd musiala czekac z braniem tabsow itp . daj znac co i jak ;)
 
reklama
betka zrobiona, wynik jutro- na pewno dam znać.
Postawiłam pół szpitala na nogi i tabletki antybocianowe mogą ale nie muszą być przyczyną poronienia. Póki co jestem dobrej myśli, że jeśli zasadziliśmy fasolkę to wszystko będzie ok.
 
betka zrobiona, wynik jutro- na pewno dam znać.
Postawiłam pół szpitala na nogi i tabletki antybocianowe mogą ale nie muszą być przyczyną poronienia. Póki co jestem dobrej myśli, że jeśli zasadziliśmy fasolkę to wszystko będzie ok.


trzymam kciuki za zafasolkowanie i przesyłaj dobre fluidy;-)
a jak tam dziewczyny wasze starania ja się wściekam że ta wredota nie chce przyleść już 43dień!!!
 
trzymam kciuki za zafasolkowanie i przesyłaj dobre fluidy;-)
a jak tam dziewczyny wasze starania ja się wściekam że ta wredota nie chce przyleść już 43dień!!!

no niestety wynik mniej niż 2.:-( ale przynajmniej nie będę panikować że coś Maleństwu może się stać, więc tak jak planowaliśmy z przyszłym Małżem, będziemy sadzić fasolkę pod koniec roku...albo może trochę wcześniej:-) dorodnych fasolek życzę!
 
skoro tak sobie planujecie to nie ma problemu;-)
ja nie mogę chciałabym zeby to był juz wieczór o 17 mam egzamin z prawa karno-skarbowego i strasznie sie stresuje... do tego jeszcze ten upał... naszczeście to już ostatni semestr jeszcze tylko obrona i w pełni oddam sie starankom:-D
 
kiedy miałam wątpliwość co do tego czy jestem w ciąży czy nie, trafiłam na ten wątek i znalazłam tu mnóstwo pożytecznych informacji... dzięki Wam zaczełam wierzyć, że może tym razem się udało. Teraz, kiedy juz jestem pewna, że jestem w ciąży z przyjemnością dzielę się swoimi objawami:
-od owulacji bolał mnie prawy jajnik (ból schodził aż do pachwiny)
-6 dnia po owu miałam pojedyńczy dość silny kłujący ból podbrzusza (może to było zagnieżdzenie??)
-potem bolało mnie podbrzusze całkiem jak na @
-dosyć szybko zaczęly mnie też boleć piersi, a 3-4 dni temu zaczely wychodzić mi żyłki
- szybko zaczęły mi przeszkadzać różne zapachy
- przez 2-3 wieczory miałam zgagę (nigdy wcześniej jej nie miałam)
- no i szyjka macicy jest rozpulchniona

Tyle:)
 
Witam
Wczoraj Kochałem się z moją dziewczyną bez zabezpieczenia. mamy po 18 lat. Był to stosunek przerywany... Ale martwi mnie to bo zadzwoniła do mnie przedchwilka i powiedziała ze krwawi tak lekko a okres ma dostać mniej więcej 27 ale okres ma nieregularny.
Proszę o odpowiedź czy mogła zajść w ciążę czy raczej nie.
Pozdrawaim!
 
reklama
Witam
Wczoraj Kochałem się z moją dziewczyną bez zabezpieczenia. mamy po 18 lat. Był to stosunek przerywany... Ale martwi mnie to bo zadzwoniła do mnie przedchwilka i powiedziała ze krwawi tak lekko a okres ma dostać mniej więcej 27 ale okres ma nieregularny.
Proszę o odpowiedź czy mogła zajść w ciążę czy raczej nie.
Pozdrawaim!
Mogła. Zawsze może załapać przy stosunku przerywanym. Teraz pozostaje wam tylko czekać. Ja 3mam kciuki żeby wszystko poszło po waszej myśli, ale jeśli się nie uda to nie róbcie głupoty tylko wpadajcie na nasze forum a my was podtrzymamy na duchu i pomożemy w miarę możliwości.
 
Do góry