reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

maduixa ja mialam podobny bol do opisanego przez ciebie. przed okres zawsze owszem, bolal mnie brzuch ale to nie byl typowy bol. To bylo uklucie promieniujace wlasnie do pachwin tak wyczuwalne, ze musialam kucac przez kilka minut zeby mi przeszlo i przeczucie mi mowilo, ze to to. Trzymam kciuki :-)
patunia owszem masz racje ale jak ktos bardzo pragnie miec dziecko to ciezko mu przetlumaczyc zeby sie wyluzowala, choc sama wiem, ze i na moim przykladzie sie to sprawdzilo. Wystarczy, ze czlowieka cos pochlonie zeby odwrocic uwage od "naszej macicy" i ona dziala ale jakie to bywa ciezkie...
 
reklama
Witam Dziewczyny:) Ja jestem ze Staraczek:) Mam obecnie dni płodne i staramy się z mężulkiem - mam pytanie, czy kłucie w jajnikach i okolicy pępka, to tylko objawt owu, czy może to byc zagnieżdżanie? W sumie nigdy nie miałam takiego kłucia podczas dni płodnych, więc nie wiem?






 
Witam dziewczynki! Mam nadzieję że któraś z Was rozwieje moje wątpliwości.
Zapomniałam 1. tabletki z nowego blistra- powinnam ją wziąć 01.06, wcześniej z narzeczonym (30.05) były przytulaski. Od wczoraj odczuwam ból podbrzusza/jajników, generalnie kiepsko się czuję, dziś miałam delikatne krwawienie, dosłownie jedna kropelka krwi na bieliźnie. Czy w takim wypadku mogę np. zrobić jutro betę? Czy to za wcześnie? Bo jak domniemam sikające testy jeszcze nic nie pokażą. Chcieliśmy starać się o dzidzię dopiero pod koniec roku, ale jakby teraz była fasolka to także byłoby cudownie.
 
Tak, biorę. Moja znajoma w sumie wzięła 1,5 opakowania tabletek bo nie wiedziała że jest w ciąży i bez problemu donosiła dzidzie. Czyli jutro zrobić betę a tabletki odstawić? Do mojego lekarza nie dostanę się wcześniej niż za 2 tygodnie. Może jutro uda mi się skonsultować telefonicznie z nim. Bardzo mnie zmartwiłaś:(
 
nie martw sie , mi lekarz zawsze powtarzał ,że nawet jesli bysmy nie wiedziały ,że jestesmy w ciazy i bysmy braly tabsy -nie powinny one zaszkodzic plodowi .we wczesnej ciąży . zrob betkę dla pewnosci i jesli cos pokaże od razu odstaw tabletki ;) pozdrawiam
 
niestety znam 3 przypadki , w tym ja- kilka lat temu- ze podczas brania tabletek doszło do poronienia. ostatnio kolezanka w ogole nie wiedziala i z koncem 3mies poronila. zrób szybko bete jesli wyjdzie dodatnia zrob poziom progesteronu i estradiolu. gdyby co to bardzo wczesna ciaza jest i jak odrzucisz tabl powinno byc ok, ale niezbedna bedzie konsultacja lekarska. ale zrob poziom tych hormonow!
 
reklama
Do góry