reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Zrobiłam wczoraj ten test i wyszedł negatywny. Miesiączki dalej nie mam, w aptece kobieta mi dała gratis jeden test, więc jak za dwa dni nie dostanę okresu to powtórzę i zobaczymy.
 
reklama
obawiam się, że jeszcze może być za wcześnie na to. Wczoraj miałam badanie USG i gdyby lekarz zobaczył coś to chyba by mi powiedział. Nie wiem dokładnie kiedy mogłam zajść, bo od 1 czerwa uprawiam seks codziennie :-D

nie no teraz na lekarza tez za wczesnie,ja bylam w 5 tyg ciazy jak poszlam do lekarza:) ale mysle ze na poczatku lipca mozesz isc i juz lekarz bedzie mogl stwierdzic czy jestes w ciazy:) ja oczywiscie trzymam kciuki zeby sie udalo:)
 
wiesz, żeby się udało to może i ja bym chciała, ale to chyba nie jest dla mnie jeszcze najlepszy czas na dziecko. Zawsze sobie marzyłam, że najpierw wezmę ślub i dopiero później zaczną się starania o dziecko. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trochę się boję :(
 
wiesz, żeby się udało to może i ja bym chciała, ale to chyba nie jest dla mnie jeszcze najlepszy czas na dziecko. Zawsze sobie marzyłam, że najpierw wezmę ślub i dopiero później zaczną się starania o dziecko. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trochę się boję :(

kochana a ile masz let? o le moge zapytac:) ja zaszlam w ciaze jak nie bylam po slubie i mialam 21 lat:) i co lepsze dlaj slubu nie mam:) i jestem samotna ale bardzo szczesliwa mama:) Alan zmienil moj swiat,na lepsze,kocham go najbardziej na swiecie:)
 
mam 23 lata i naprawdę bardzo już bym chciała mieć dziecko :) mam wspaniałego faceta, ale na razie kończymy oboje szkoły i dlatego to nie jest dobry czas na dziecko, chociaż wiem, że gdyby się okazało, że jestem w ciąży to bylibyśmy najszczęśliwsi na świecie :) podziwiam Cię za to, że dajesz sobie radę sama :) wszystkiego dobrego dla Ciebie i synusia :)
 
reklama
mam 23 lata i naprawdę bardzo już bym chciała mieć dziecko :) mam wspaniałego faceta, ale na razie kończymy oboje szkoły i dlatego to nie jest dobry czas na dziecko, chociaż wiem, że gdyby się okazało, że jestem w ciąży to bylibyśmy najszczęśliwsi na świecie :) podziwiam Cię za to, że dajesz sobie radę sama :) wszystkiego dobrego dla Ciebie i synusia :)
dziekujemy:) no jak juz konczycie szkoly to mozna jeszcze troszke poczekac:) ale wazne ze oboje chcecie malenstwa:) moj tez chcial ale jak zaszalm w ciaze to sie juz mu odwidzialo:)
 
Do góry