reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

iwka_marchewka wspaniałe wiadomości ah co to musi być za radość usłyszeć takie nowiny !! :) :-)



A ja jestem w połowie cyklu a skoku dalej nie było :szok: No ale ostro się staramy może akurat wstrzelimy sie w odpowiedni moment :-)
 
reklama
Witam dziewczyny ja jestem w 7tyg.i tak się zastanawiam ,kiedy by tu się wybrać do lekarza.Tak mi się wydaje ,że chyba jeszcze jest wcześnie.Dodam,że to nie jest moja pierwsza ciąża,mam już dwie córki (12 lat) i (8 lat).Bardzo z mężem chcieliśmy mieć syna ,no i zobaczymy .....Wiecie co nawet nie pomyślałaby ,że tak będę się czuła w ciąży,kompletnie nic mi nie dolega,nawet wypryski ,które dostawałam przy każdej @ ustąpiły ....może jest nadzieja że będzie ten upragniony synuś???
 
iwka_marchewka-GRATULUJE !!!!:):):):):tak::tak::tak::-D:-D

Violett-JA TEŻ STRACIŁAM DO NIEJ SZACUNEK ...;/

Joaśka35-RÓWNIEŻ GRATULUJE:-D:-D
 
hej laski.
sorki że tak długo mnie nie było:-(
jestem już po wizycie (27.04) i na usg był widoczny pęcherzyk:-):-)
lekarka stwierdziła że to ok 5 tydz. no i we wtorek mam kolejne usg i mam nadzieję że już będzie widoczny dzidziuś a przynajmniej jakiś zarys maleństwa:-):-)
do objawów muszę dodać okropny ból piersi i to od samego początku ciąży.... no i zaparcia...:-:)-:)-:)-(
ale jakoś sobie radzę. razem z mężem już nie możemy się doczekać usg no i samego maleństwa:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


buziaki dla wszystkich brzuszków i dla tych którym narazie szczęście nie dopisuje... trzymam za Was kciuki!!!!!!!!:happy::happy::happy::happy::happy::happy:




Super wieści, gratuluje kochana :)

Witam dziewczyny ja jestem w 7tyg.i tak się zastanawiam ,kiedy by tu się wybrać do lekarza.Tak mi się wydaje ,że chyba jeszcze jest wcześnie.Dodam,że to nie jest moja pierwsza ciąża,mam już dwie córki (12 lat) i (8 lat).Bardzo z mężem chcieliśmy mieć syna ,no i zobaczymy .....Wiecie co nawet nie pomyślałaby ,że tak będę się czuła w ciąży,kompletnie nic mi nie dolega,nawet wypryski ,które dostawałam przy każdej @ ustąpiły ....może jest nadzieja że będzie ten upragniony synuś???
Moim zdaniem to juz powinnas sie wybrac jeżeli to jest 7 tydzien :) No i gratuluje odmienionego stanu i trzymam kciuki zeby byl to synus :)
 
iwka marchewka - gratuluje dobrych wieści:-)
Joaśka również gratuluję dzidzi:-)
TakaJednaKobitka trzymam kciuki za owocne starania:-)
 
od jakichś 5 dni powróciły mi mdłości, ale to jakie są gorsze jak na samym początku ciąży. Głodna jestem, a mam wstręt do wszystkiego, a zapachy teraz to już w ogóle jakieś nieporozumienie - nawet zmywarki zapach mnie dobija.
 
wiecie dziewczyny, nie zdawalam sobie sprawy z tego ze kobiety moga byc tak niedoinformowane.. moja kolezanka probowala mi wmówic ze w 7 tygodniu nie bije serduszko plodu, ze dopiero w 12 kiedy czy 16 kiedy zaczyna sie ruszac ^^ masakra ....i ze w 6 tyg to nie dziecko , to po prostu takie male "cos"... co za niedoinformowani ludzie zyja na tym swiecie !!;/

malamrowka1100 -chyba warto sie pomeczyc zeby pozniej zobaczyc takiego malutkiego skarbeczka ;) dziewczyny na forum znaja duuuzo sposobow na zalagdzenie mdlosci;) poczytaj sobie , moze pomoga:)
pozdrawiam i zycze zdrówka ;):*
 
hey laski:)
byłam wczoraj na wizycie i miałam robione usg:)
maleństwo ma 1,5 cm i już bije serduszko. lekarka stwierdziła że to 8 tydz:)
za miesiąc mam kolejną wizytę i będzie już widać nóżki i rączki:)
 
no to super ;* teraz tylko dbaj o siebie i maleństwo, ja stwierdzilam ze jestem chyba jeszcze za mloda na dzidzie . jestem z Moim, kochamy sie , i kiedys w przyszlosci napewno bedziemy mieli bobo , z Reszta moj -uwaza ze jestesmy za mlodzi jeszcze , i chyba ma racje ;) zycze powodzenia wszystkim staraczkom i przyszlym mamom;)
 
reklama
Hej!
Ja mam bóle brzucha od 4 tyg. i wcale nie uważam , że to jest normalne (ciąża przecież nie jest chorobą). Obecnie jestem w 18 tyg. i spotkałam się przez ten czas z różnymi reakcjami lekarzy. Moja lekarka np. po pierwszy telefonie do niej kazał mi brać dufaston i stwierdziła, że " i tak nic nie da się zrobić":wściekła/y:. Teraz wiem, że gdyby nie moja przyjaciółka to za pewne straciłabym dzidziusia. Na szczęście ona mi przetłumaczyła, że mam leżeć najlepiej z nogami uniesionymi wyżej niż głowa i pupa. Chociaż bardzo chciałam chodzić do pracy zostałam w domu i wstawałam jedynie do toalety. Bóle się nasiliły i później nawet przy przewracaniu się na drugi bok je odczuwałam. Były one na tyle silne że trudno było mi normalnie funkcjonować. Lekarka powiedziała żebym nie czytała głupot i nie słuchała rad. Chyba nigdy jej nie wybaczę, że wyraźnie nie powiedział że mam leżeć tylko tłumaczyła żebym się nie przejmowała.:baffled:
Piszę tak dużo o sobie bo przerażają mnie lekarze, którzy lekceważąc bóle wysyłają dziewczyny na "spacer". :szok:Bóle i skórcze, które występują dłużej niż 1-2 tyg. po terminie miesiączki wcale nie są naturalnym zjawiskiem ciąży. Kontaktujcie się z lekarzem i możliwie jak najwięcej odpoczywajcie. Pozytywny wynik USG lub wizyty u lekarza nie zawsze oznacza, że jest wszystko dobrze. Krwiak, który miałam i który prawdopodobnie powodował ból brzucha był widoczny dopiero w 8 tygodniu, jak zaczęłam się lepiej czuć. Na następnym USG w 13 tyg. już był prawie nie widoczny, a na pierwszy w 4 tyg. w ogóle nie było nic niepokojącego.
 
Do góry