reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

hej, wszystkim,
jestem zarejestrowana w innej grupie, ale się podzielę moimi spostrzeżeniami,
w nast piątek mam dopiero pierwsze usg, nawet nie wiem w którym jestem tygodniu, ale jest to wczesna ciąża, wiem o niej od 3 tyg i od ponad 3 czuję się raczej źle, mdłości, mogę jeść tylko niektóre rzeczy, mdłości nasilają się gdy zaczynam być "głodna", w cudzysłowiu, bo właśnie nasilenie mdłości sygnalizuje pusty żołądek, do tego zmęczenie, okropne zmęczenie, po pracy jestem w stanie coś zjeść i położyć się na kanapie, resztę musi robić narzeczony: zakupy,zmywania itp, do tego migreny, zasłabnięcia więc ciągle otwieram okno, do tego ból piersi i brzucha,

czytałam kiedyś, że tak wczesna ciąża nie daje objawów, a ja się momentami czuję koszmarnie, zresztą przez migrenę i wymioty zdążyłam być już w zeszłym tyg na L4,
dzień przed zrobieniem testu miałam temp ponad 37 stopni, później nie mierzyłam....

ale najgorsze są te problemy z jedzeniem, chce się jeść, a jednocześnie jest mi niedobrze....
 
reklama
gratuluje:)tzn ze jestes w 7tyg tak?bo skoro od 3 wiesz a test zalozmy robilas w okolicac spodziewanej@ to jakos tak by bylo a wczesniej zanim sie dowiedzialas tez tak sie czulas czy dopiero po @ spodziewanej?
 
do tego straszne wyczulenie na zapachy, jakby mi się węch poprawił,
choć to najfajniejsze nie jest bo akurat sprawia to, że wszystko mi śmierdzi :/
 
myślę, że źle się czuję od około miesiąca, tzn jak już miesiączki nie było to podświadomie wiedziałam :)
i wydaję mi się, że to może być ok 5,6 tydz, choć mogę się mylić,
co nie zmienia faktu, że nie czuję się najlepiej, co np w pracy jest niekomfortowe
 
Hej Wam,
ja w 4 tyg. ciazy rowniez dostalam boli przypominajacych te na @ trwaly one 3 dni nie byly wcale jakies mega mocne i dlugie, wrecz przeciwnie czulam sie tak jakby miala przyjsc @, czytajac fora uznalam, ze to po prostu zmiany jakie we mnie zachodza, macica itp. niestety 3 dnia tych boli zaczelam krwawic, w ciagu 10 min bylam u lekarza, ktory stwierdzil samoistne poronienie, a te bole byly to wlasnie skorcze wczesnoporonne...teraz pluje sobie w twarz, bo gdybym pojechala do lekarza moze dostalabym cos na podtrzymanie, ale z drugiej strony bylo jeszcze za wczesnie aby podtwierdzic ciaze na USG...teraz jesli mi sie znowu uda, pedze do lekarza od razu.
Dziewczyny kazda z nas jest inna, ale jak to mowia "strzezonego Pan Bog strzeze"...
 
ja także miałąm takie bóle na początku i także usłyszałam ,że to normalne...jednak przy wizycie u gin ..opowiedz mu o tych bólach...on będzie wiedział najlepiej :)
 
Ja właściwie prawie do końca 3 miesiąca miałam bóle przypominające te przed okresem. Zażywałam nospę forte i pomagało. Lekarka mówiła, ze to normalne. Różna jest ta nasza fizjologia - niektóre przez pierwsze miesiące są obolałe (brzuch, piersi), inne nie. Gdybym zaczęła plamić, to bezzwłocznie pojechałabym do szpitala. Tak poroniłam 1 ciąże. Na usg było ok, zażywałam duphaston, leżałam a i tak w końcu poroniłam.
Zgadzam się z Wami, że najlepiej na wszelki wypadek konsultować swoje obawy z lekarzem.
 
no dobra Dziewczynki to i ja się wpiszę:)
czytam Wasz wątek od niespełna 2 miesięcy.. jestem już w 8 tyg. jednak początki nie były kolorowe..
4dni przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test wyszedł zaledwie cień 2 kreski- prawie nic, więc stwierdziłam,że poczekam.. na 2-gi dzień zaczęły się zmieniać piersi, tzn. sutki zaczęły się uwypuklać. w ogóle 2 dni po owulacji ( nie wierzyłam we wczesne objawy, ponieważ 4 lata się staraliśmy i nic, mieliśmy się już przygotowywać do in vitro) zaczęły mnie inaczej boleć piersi i stały się duże:eek: no i brzuch kłucie z 1 i 2 strony... tego nigdy nie miałam! no i w końcu MEGA ZMECZENIE, spałam po pracy i spałam! w koncu w polowie 5 tyg zaczełam mnie bóle, skurcze i krwawienie(duphaston dostałam, no spe i magnez, ale beta ładnie rosła) dopiero kilka dni temu a od 3 tyg leżę przeszly krwawienia! od 6-7 tyg mdłości, zapachy i czeste siusianie! zmeczona jestem nadal, chyba tym leżeniem..
 
reklama
ja za to najlepiej się czuję leżąc w łóżku, w weekend połowę czasu w łóżku spędziłam i prawie nic mi nie było, a jak chodze do pracy, wstaję po 6 lub 7 rano to czuję się potem cały dzień, pracując, beznadziejnie :/
ach te zapachy, to straszne jest, mam jakiś hiper-węch, czuję wszystkie zapach i smrody świata, na ulicy, w domu, w autobusie, dziś połowę drogi z pracy przeszłam pieszo, mam jakieś 6 km, bo było mi tak niedobrze, że w autobusie miejskim chyba bym nabrudziła :/
zwłaszcza, że autobus to jest puszka pandory z tymi zapachami...bleee
 
Do góry