reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Betę zrobiłam wczoraj ale też bez rewelacji, poza tym dziś rano zaczęłam plamić więc pewnie to początek @. Nawet jeśli nie byłam w ciąży to i tak coś działo się z moim organizmem, który jak już gdzieś pisałam chodzi jak szwajcarski zegarek, a więc trzeba tak i tak iść do gin.
Ostatnio dostałam zaproszenie na cytologie z NFZ. Zzaproszenia mam zamiar skorzystać i dopiero wtedy pojdę z wynikiem do lek
 
reklama
DziuraWskarpecie - bardzo mi przykro może kolejny cykl będzie owocny :-)


A mi nie pozostało nic tylko czekanie...Chyba oszaleje przez te 14 dni do dnia @ :rofl2: Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie...
 
TakaJednaKobitka zgodzę się, że czekanie jest okropne. Ale musimy czymś się zająć. Ja może spróbuje jogę ćwiczyć:)
 
Witam wszystkie Panie;)
Jestem tu pierwszy raz i nie bardzo wiem co pisać ;p
Nie jesteście wróżkami żeby mi odpowiedzieć czy jestem w ciąży czy nie, ale opowiem Wam co mnie niepokoi..
Ostatnią miesiączkę miałam w marcu, przeliczając możliwe, że jestem w ok. 9 tyg.
Oprócz braku miesiączki mam też:
-wieeelki apetyt który mnie zabija ;p albo chęć na coś co chyba nie istnieje a za chwile obrzydzenie do jedzenia,
-częstsze oddawanie moczu (nawet w nocy mi się zdarza co nigdy wcześniej nie miało miejsca)
-kucie w podbrzuszu....
-czuje, że mam ciężkie pierwsi lecz nie bolą mnie, stały się takie "workowate" :/
-zmienność nastroju (śmieję się a za chwilę płaczę i odwrotnie)
-bóle mięśni (nie mam siły ruszać ani ręką ani nogą ;p)
-ogólnie przytyłam ok. 1,5 kg :(((
To wszystko i co Wy na to??

Ps. Czy słyszałyście coś na temat podwyższonej temperatury w pochwie w czasie ciąży??
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :*
 
Najlepszym sposobem to zrobic tetst ciazowy i isc na wizyte do lekarza ,ogolnie temperatura jest podwyzszona w pierwszych miesiacach ciazy. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za odpowiedź.

Temp. ciała mam normalna 36 ale mierze w pochwie od kilku dni i mam podwyższoną 37,3-37,9.... i nie wiem co myśleć.
 
kurde kobito idz do apteki i nie szkoduj tych 10zl, nie obraz sie ale 9 tyg to nie 9 dni, ja juz dawno polecialabym po test,a ty na co czekasz? Nikt ci na forum nie powie, ani nie podpowie nic innego jak ja.
 
A ja już po testowaniu......wynik negatywny :(( Ech....chyba jednak nie obędzie się bez pomocy farmakologii. Idę do gin. niech coś poradzi.
Ehh przykro, trzymam kciuki zeby udalo sie za miesiac :*

czesc dziewczynki;* dziuraWskarpecie-przykro mi ;/ ale może jeszcze raz zatestuj albo idz na betke tak jak jak byłam ostatnio.bedziesz pewna w 100 % ;)

a moja przyjacółka jest w ciąży i chce usunąc ,ma już 2 dzieci-BRAK SŁÓW..
ehh wogole skad sie biora tacy ludzie ;/ tyle osob chce miec dziecko a nie moze a ta sobie chce usunac, przeproaszam ze to powiem ale nie mam szacunku do takich ludzi.

Witam wszystkie Panie;)
Jestem tu pierwszy raz i nie bardzo wiem co pisać ;p
Nie jesteście wróżkami żeby mi odpowiedzieć czy jestem w ciąży czy nie, ale opowiem Wam co mnie niepokoi..
Ostatnią miesiączkę miałam w marcu, przeliczając możliwe, że jestem w ok. 9 tyg.
Oprócz braku miesiączki mam też:
-wieeelki apetyt który mnie zabija ;p albo chęć na coś co chyba nie istnieje a za chwile obrzydzenie do jedzenia,
-częstsze oddawanie moczu (nawet w nocy mi się zdarza co nigdy wcześniej nie miało miejsca)
-kucie w podbrzuszu....
-czuje, że mam ciężkie pierwsi lecz nie bolą mnie, stały się takie "workowate" :/
-zmienność nastroju (śmieję się a za chwilę płaczę i odwrotnie)
-bóle mięśni (nie mam siły ruszać ani ręką ani nogą ;p)
-ogólnie przytyłam ok. 1,5 kg :(((
To wszystko i co Wy na to??

Ps. Czy słyszałyście coś na temat podwyższonej temperatury w pochwie w czasie ciąży??
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :*

ehh, ja sie dziwie ze ty juz dawno nie zrobilam tego testu. dziewczyno okres mialas w marcu a jest maj. Mam nadzieje ze przynajmiej jak myslisz tak ze jestes to jakos zmienilas tryb zycia bo pierwsze tygodnie sa najwazniejsze. Jak dobrze licze to jest juz 3 miesiac.
 
reklama
hej laski.
sorki że tak długo mnie nie było:-(
jestem już po wizycie (27.04) i na usg był widoczny pęcherzyk:-):-)
lekarka stwierdziła że to ok 5 tydz. no i we wtorek mam kolejne usg i mam nadzieję że już będzie widoczny dzidziuś a przynajmniej jakiś zarys maleństwa:-):-)
do objawów muszę dodać okropny ból piersi i to od samego początku ciąży.... no i zaparcia...:-:)-:)-:)-(
ale jakoś sobie radzę. razem z mężem już nie możemy się doczekać usg no i samego maleństwa:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


buziaki dla wszystkich brzuszków i dla tych którym narazie szczęście nie dopisuje... trzymam za Was kciuki!!!!!!!!:happy::happy::happy::happy::happy::happy:




 
Ostatnia edycja:
Do góry