reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

korcilo mnie korcilo ,ale zrobilam test , i tak jak mowilam,negatywny.. nie jestem gotowa na dzidzie . moze to i lepiej ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
co TY ...To by juz byl ok 8 tydzien .. jesli bym byla .... ale sytuacja sie powtorzyla bo jak test wysechł to pojawila sie taka cieniutka różowa kreseczka ... ale nie taka gruba normalnie jak jest tylko taka cieniutka .tylko wynik sie nie liczy bo znow po jakis czasie zerknęłam a wynik po 3 minutach sie odczytuje..jakies trefne te testy
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane:)
Inez albo ciulate jakieś te testy, albo nie wiem za wczas wiesz co mi też nie wychodziły wtedy, ale zrobiłam później i wyszedł więc kto wie....może akurat będzie ja myślę że 8 to za wczas czasem nie pokazują naprawdę wiem z doświadczenia:)
 
wlasnie juz mam dosyc robienia testow..moj facet juz sie wkurza , bo mogla by wyjsc ta jedna kreska przynajmniej bylo by wszystko jasne a tak ciagle nie jestem pewna.. a tez slyszalam ze testy moga nie wychodzic pozytywne do 9 tyg ciazy a nawet i dluzej...;/ dzieki dziewczynki za wszystko..:tak::*:*:*kochane jestescie:*:*moze zrobie ta bete i bedzie jasne.. ale nie wiem jeszcze kiedy...
 
hej;)
zaszaleliśmy z mężem 11 dnia cyklu i się tak zastanawiam czy były to dni płodne czy też nie i czy są jakieś szanse na ciąże czy raczej słabe??
(ostatni cykl 29 dni) a mam tak nieregularne miesiączki , że sama już nic nie wiem...
 
Inez a kiedy mialas miec @?najlepiej idz na bete
Bialaa jesli bylyby 29dniowe to jakas szansa jest ale skoro masz nieregularne to trzeba niestety czekac
 
Cornellka- mialam w marcu delikatne plamienie a w kwietniu okres ^^ tzn 2 dni ,3 dni tak delikatnie ,miesiaczki mialam co 36 dni a to plamienie wystapilo w 27 d.c a ta niby miesiaczka w 28 d.c . prawdopodobienstwo ciazy jet ale lekarz nie wykryl poprzez zwykle badanie , usg nie zrobil bo uznal ze nie ma takiej potrzeby.testy wychodza dziwnie a ja sie dziwnie czuje ostatnio.ale to nie oznacza ze jestem w ciazy.wkurzylam sie jutro pojde na bete , ale dopiero ok 14 <nie wiem czy robia o tej porze-wczesniej nie moge> ;/ buziaki;*
 
Inez a czemu nie poszlas do innego lekarza?moze warto sprobowac skoro nie mozesz wczesniej isc na bete mi sie wydaje ze robia rano raczej bo jesli to nie ciaza to co jest powodem Twojego zle samopoczucia tym lekarz tez powinnien sie zainteresowac
 
reklama
hej;)
zaszaleliśmy z mężem 11 dnia cyklu i się tak zastanawiam czy były to dni płodne czy też nie i czy są jakieś szanse na ciąże czy raczej słabe??
(ostatni cykl 29 dni) a mam tak nieregularne miesiączki , że sama już nic nie wiem...

Kiedyś znalazłam taki fajny kalendarzyk owulacji, wpisujesz datę ostatniej miesiączki i ile dni trwa twój cykl i pokazuje, czy w danym dniu jest możliwe zapłodnienie, to mozesz sobie wszystko sprawdzić :happy:
Kalendarzyk małżeński - PIEKIELKO.INFO
 
Do góry