reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

czesc marc kochana;* a u mnie dobrze , jutro kupuje test a w srode z rana go zrobie ale teraz juz raczej mysle ze cos mi sie rozregulowalo ,ze to nie fasolka.wiec raczej robie go dla upewnienia i swietego spokoju;) a U Ciebie jak? boli nadal zoladek/brzuch?jak myslisz jestes czy nie??bo @ masz dostac ok 6 tak..

eh ci faceci... moze daj mu troche czasu..jesli naprawde Cie kocha to moze zrozumie ze popelnil blad..zacznie mu Ciebie brakowac... czlowiek od tak nie moze przestac kogos kochac.. chyba ze wgl tego nei czul..no ale bez przesady nie byl by z Toba tak dlugo gdyby nic nie czul.. ja mam nadzieje ze do siebie wrocicie a u niego to jest tylko tymczasowy "kryzys" ;)
3mam kciuki .odzywaj sie tu czasem bo brakuje tu Ciebie;*
buziaki;*
 
reklama
:*:*:*:*Moje kochane:*:*:*
No Inez słonko będę czekać na wynik;)zobaczymy czy będę ciocią czy nie, ale mimo wszystko jakby wyszedł tak czy inaczej to będzie dobrze:*
A ja dziś na słońcu byłam może z 2h to znaczy siedziałam godzinkę i drugą buźką do słońca i się tak opaliłam, że czerwona jestem:),ale pierwsza opalenizna w tym roku:)
No zobaczymy jak to z Nim będzie zobaczymy..., ale wogóle ja jestem ze śląska i przeprowadzam się do Warszawy na dniach jest ktoś tutaj z Warszawy?
Ja mykam spać kochane to do jutra słoneczka miłych snów:*:*:*:**:*:
 
no marc słoneczko ładnie świeciło :)ale dzis u mnie juz pada deszcz;[ mam nadzieje ze weekend majowy bedzie słoneczny...:) Ty sie przeprowadzasz wo wawy a twoj facet gdzie mieszka??
ja dzis kupie ten test i jutro zrobie .. ;]
buziaki i milego dnia wszystkim ;*:*:*
 
Ostatnia edycja:
iwka-marchewka jeszcze raz gratuluję:-)
inez trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie;-)
pozdrawiam pozostałe staraczki i nie tylko:-)
 
mój najwcześniejszy objaw to ból jajnika i macicy z towarzyszącym obrzękiem trwający ok 3 dni i występujący ok. tydzień po poczęciu, w tym czasie zarodek zagnieżdża się w macicy, w związku z tym taki ból i opuchniecie może się pojawić. chyba na 2-3 dni po zagnieżdżeniu można o ciąży dowiedzieć się z badania krwi (beta hCG)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane:*
ehh;/ ja mieszkam 30km od niego...
Wiecie co moja koleżanka zrobiła test była u lekarza powiedział,że nic nie widzi i dziś miała iśc na USG i była i co się okazało przyjechałam po nią i widzę jak stoi biedna i płacze okazało się, że ciąża pozamaciczna no i spowodowane to, że miała torbiela który pękł i wypchał ten pęcherzyk gdzieś tam poza macicę;/ jakaś masakra cały dzień byłam z Nią w szpitalu mają zdecydować jutro rano czy otwierać ją czy łyżeczkowanie bo Ona na nogę ma jeszcze mieć operację szkoda mi jej bidulka tak się dziś wypłakała:(
 
wlaśnie to podobnie jak moja sąsiadka..cieszyla sie ze bedzie miala fasolke a okazalo sie ze pozamaciczna .. dlatego mowie to wszystko jest takie niesprawiedliwe;:)-:)-(


marc kochana kiedy zrobisz betke bo czekam i czekam....:tak:
 
reklama
Do góry