reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dzień Dobry:)) Ja mam wrażenie że za chwilę ze mnie krew poleci, no ale jak nie w tym cyklu się uda to na pewno w następnym.
TakaJednaKobitka przykro, że @ przyszła, ale nie ma co się poddawać, tylko planować kolejne staranka:*
Według mnie i z obserwacji naokoło, to nie wiek kalendarzowy świadczy o byciu dobrym ojcem czy matką, a wiek emocjonalny. Niektórzy zachowują się jak dzieci przez całe życie i nie chcą podjąć żadnej odpowiedzialności.:baffled:
 
reklama
ajjj.... ;/ moze jednak nie poleci ??:tak:trzymam kciuki...


wlasnie o to wlasciwie mi chodzilo , chodzi o to zeby facet byl dojrzaly emcojonalnie i nie zaprzeczam ze mlodzi tacy nie sa.. tak jak i Violett facet tak i moj wzial by odpowiedzialnosc na siebie i by mi pomagal gdyby kiedys cos takiego sie zdarzylo:)ale znam bardzo duzo przypadkow gdzie mlodzi faceci wlasnie w takich sytuacjach uciekali od odpowiedzialnosci ;/ ,ale jest tez i druga strona, starsi tez czesto zostawiaja swoje partnerki same w ciazy i nie sa jeszcze gotowi by zostac ojcami,;/ masakra ;/

pozdrawiam:tak::*
 
Hey dziewczynki:-):-):-):-):-)
Mam dla Was wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj zrobiłam test i to o 18:10 i wyszły mi dwie wyraźne krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak:
Mój mąż o mało nie oszalał ze szczęścia!!!!
We wtorek mam ginek to powinno już być widoczne maleństwo!!!!!

buźka. odezwę się niedługo.



gratulacje!!!!!!! już nie moge się doczekać kiedy ja ujrze dwie kreseczki na teście:-):-):-)
 
Witam

Dzisiaj zrobiłam test i niestety widoczna bardzo wyraźnie jedna kreska... :-:)-( a ja myślałam, że się udało... :-(


Iwka_marchewka moje serdeczne gratulacje :-* daj znać co u gina:-)
 
Hej misie kochane:**
Długo mnie nie było bo masa roboty;/
Wogóle mam humor jakiś nie zafajny;/:( @ dopiero dostanę około 6, ale cały czas mnie zołądek boli nie brzuch ino żołądek masakra jakaś nie wiem
Iwka-GRATULUJĘ:)
INEZ-a Ty zrobiłaś testa??
 
Patrycjaa, ja jeszcze trzymam kciuki za Ciebie:) Póki nie ma @ jest dobrze. Mi w pierwszej ciąży test pozytywny wyszedł dopiero parę dni po spodziewanej @. Wcześniej dwa negatywne.
 
marc-czekam z tym do poniedzialku albo wtorku ;):tak:napewno napisze co i jak wyszlo:tak:
strasznie mnie piersi bola,szczegolnie lewa;O :baffled:nie wiem czemu:-(a jak u Ciebie z byłym...

Patrycjaa-3mam kciuki !jak nie teraz to za jakis czas, ale napewno sie uda:tak:
 
reklama
Patrycja póki nie ma @ to jeszcze wszystko możliwe :)

A my z mężem stwierdziliśmy, że na razie skupimy się na innych rzeczach a starania rozpoczniemy na nowo w sierpniu. Musimy trochę wyluzować bo w takim stresie to ciężko cokolwiek zmajstrować...

Będę tu zaglądać i gorąco dopingować mam nadzieję, że wszystkie za niedługo będziecie cieszyć się fasolkami :)
 
Do góry