reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

cześc dziewczyny:) przepraszam że dopiero się odzywam!!!
Byłam u ginek i zrobiła mi usg. powiedziała że narazie nic nie widzi i kazała przyjśc za dwa tygodnie. na @ przepisała mi luteinę którą jutro skończę brac no i będę czekac na @. Inez przykro mi że dostałaś ale to dziwne ze w takim dniu cyklu że się nie spodziewałaś. mnie mój ostatni @ zastanawiał bo dostałam w 16 d.c.


poczekamy co będzie dalej no i trzeba próbowac!!!!
 
reklama
ooo a my tak czekalysmy na Twoja odp:) ja mysle ze to fasolka:p wiesz, na poczatku zaskoczylo mnie plamienie w 28 dniu cyklu<przypominajac ze mam ok 36 dniowe > no a jeszcze bardziej teraz @ w 27 d.c ;O no ale coz tak musi po prostu byc. :)rozregulowalo sie i koniec..
marc,mam nadzieje ze jestes w ciazy!!!!trzymam kciuki :)
 
tu się zgodzę jak byłam w pierwszej ciąży to dosłownie chodziłam co chwila do łazienki sprawdzić czy to okres, ale nie przyszedł a byłam pewna, że to na okres.
A teraz miałam @, a czuję, że coś jest nie tak w sensie, że coś tam może być bo jajniki mnie bolą no i wogóle jakoś dziwnie:)
Inez kurczę ciekawa jestem:)
 
ooo a my tak czekalysmy na Twoja odp:) ja mysle ze to fasolka:p wiesz, na poczatku zaskoczylo mnie plamienie w 28 dniu cyklu<przypominajac ze mam ok 36 dniowe > no a jeszcze bardziej teraz @ w 27 d.c ;O no ale coz tak musi po prostu byc. :)rozregulowalo sie i koniec..
marc,mam nadzieje ze jestes w ciazy!!!!trzymam kciuki :)


poprawiam sie- ja mysle ze to fasolka u Ciebie iwka nie u mnie zeby nie bylo bo tak dziwnie napisalam:p
 
Ostatnia edycja:
iwka- marchewka zapewniam cie ze na poczatku ciazy brzuch boli identycznie jak na @ ze wlasciwie nie jest latwo rozroznic czy to idzie @ czy poprostu ciaza sie zaczyna rozwijac

ja to zaczynam sie bac, skonczylam dzis brac tabletki no i teraz bede czekala na @, ale ogolnie wiem ze moj orgaznim nie jest jasnowidzem i ze podbrzusze nie moze mnie bolec bo moj organizm wie ze zaraz odstawie tabletki i bedzie czas na przyjscie @. A brzuch mnie pobolewa od paru dni .. no nic poczekamy zobaczymy.
 
reklama
Ja mam dostać jutro @ . Zrobiłam test w niedzielę ale wyszedł negatywny. Ciągle boli mnie podbrzusze i kręgosłup. Wczoraj wieczorem miałam straszne dreszcze, byłam cała rozpalona a pomimo to trzęsłam się z zimna. Padłam ze zmęczenia o 20. 30.. Od 4 dni z ciekawości mierzę rano temp na początku była 36,82 po czym stopniowo rosła i dzisiaj jest już 37,02 . Podczas wczorajszego stosunku z mężem odczuwałam dziwny ból(jakby dotykał w czuły punkt) . Myślicie że test mógł mylić ?
 
Do góry