reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Cześć skarbeńki:*
Ja nie wiem co jest już pisałam chyba z 2 dni temu jak wyglądał mój okres;/
Jeden dzień normalne krwawienie w pozostałe lekkie plamki ogólnie był 4 dni, ale dwa ostatnie nic wogóle nic;/
Zawsze mam długie @ wogóle mam wrażenie, że leci mi śluz tak jakby @,a tam nic nie ma wsumie jest trochę śluzu, ale nie za fest tak.Bóle jajników,nerek mam głowa mi pęka jakaś wielka istna masakra:( BOŻE;/
 
marc-może śmigaj do lekarza:tak:moj okres tez dziwnie , 2 dni krwawienia..brzuchol bolal.. a dzis 3 dzien i slabiutko bardzoo... ale to nic. powodzenia życzę dla wszystkich staraczek;*;*;*;*
 
A mój związek się skończył:(:( ehhh szkoda słów powiedział mój M, że on nie chce mieć kobiety i się skończyło:(
 
marc- bardzo mi przykro z powodu rozpadu Twojego związku , pewnie to nie był ten właściwy...No i radze się wybrać na wizytę do lekarza.



Jeśli chodzi o mnie to obudziłam się dzisiaj "podtopiona" , jak zwykle przed @ pojawił się śluz a nawet bardzo dużo śluzu. @ dostaję zawsze w nocy więc nie pozostało mi nic innego jak czekanie...Temp. rano 37,1

No i dalej trzymam za Was kciuki:-)
 
Ostatnia edycja:
jeej marc bardzo mi przykro :-:)-( bedzie dobrze zobaczysz... kurcze a jesli okazalo by sie ze jestes w ciazy.... faceci sa tacy bezmyslni i nieodpowiedzialni ze az brak mi slow !!!:-(ja tez mialam taka przygode z Moim,ale szybko zrozumial ze popelnil błąd... tak bez powodu faceci nie rzucaja kobiet.. moze kogos poznal<nie daj boże> ;/:-:)-(główka do gory,lec do lekarza zeby sie upewnic ze wszystko jest ok ;*:*:*


ja bylam u lekarza .. pisalam wczesniej , zbadal mnie i powiedzial ze ciazy nie ma ,tzn ze macica nie jest powiekszona chyba , usg nie robil, ja mialam 2 dni @ 3 dzien juz tak tylko delikatnie ,dzis to samo, rozregulowalo mi sie cos , ale mniejsza o to .;*

daj znac co tam u Ciebie wyszlo ;*
 
reklama
Do góry