reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

moglo byc jeszcze za wczesnie skoro @ masz dostac dopiero jutro to najwczesniej powinnas zrobic jutro takze poczekaj jeszcze i jesli nie przyjdzie to zrob za kilka dni 3mam kciuki za 2 kreski:)
 
reklama
cornelka bardzo dziękuję za odpowiedź i podniesienie na duchu . Coś czuję jednak że @ przyjdzie planowo brzuch boli, rano pojawił się śluz no i w dodatku dzisiaj mnie rozłożyło ...głowa boli i ciągle te dreszcze :( a jak się położę to od razu śpię .
 
TakaJednakobitka- mam nadzieje ze nie pojawi sie u ciebie @, ale wydaje mi sie szczerze ze raczej nie tym razem. Ja robilam chyba z tydzien przed @ test i wyszedl pozytywny, niby ta kreska byla taka ze prawie jak by jej nie bylo, ale juz byla, pare dni po terminie @ odwazylam sie zrobic 2 test i ledwo co spojrzalam a juz byly 2 kreski. No i temperature bys miala wyzsza, ja mialam chyba 37,6?

Ja dzis po wizycie u lekarza, oczywiscie powiedzial ze bron boze zebym w ciaze nie zaszla teraz . Że trzeba poczekac itd. No okej okej to poczekamy. O ile nic sie nie pokomplikuje przez te tabletki ... no nigdy w zyciu juz wiecej tego brac nie bede. Bardziej sie stresuje niz jak by gumka pekla. ..
 
Madzia ile kobiet tyle roznych organizmow wiec nic nie wiadomo ja slyszalam i takie przypadki ze tydzien po @ test wychodzil negatywny a Ty musialas miec wysokmie stezenie hcg i dlatego tak wczesnie wyszedl dlatego jeszcze nic przesadzaone niech czeka moze akurat sie udalo czego bardzo zycze:)

a to czemu jeszcze nie mozesz?niektore po poronieniu nawet @ nie dostaly tylko od razu zaszly w kolejna ale skoro lekarz kazal to poczekajcie jeszcze troszke :)
 
Witajcie:-)

Ja równiez czekam na upragnione dwie kreseczki na teście:-) w niedzielę mam dostać planowo @, mam jednak nadzieję, że nie przyjdzie:-)
Co do objawów to nie mam żadnych w sumie, a raczej nie chcę sobie wkręcać, że jak coś mnie zakłuje to to fasolinka:-)

Za nas wszystkie trzymam kciuki:-)
Cornelko za Ciebie też:-D
 
Patrycja ja tez sobie nic nie chce wkrecac bo cos kuc to mnie kuje cos boli pobolewa ale wole o tym nie myslec bo wiem ze @ i tak przyjdzie a w Ciebie to wierze ze sie udalo mocno 3mam kciukasy:)
 
reklama
Cornelko no to jak Cię kłuje i boli to może jest coś na rzeczy:-D ale byłoby fajnie:-D ja trzymam kciuki za nas!! i za inne dziewczyny czekające na upragnione dwie kreseczki:-)

Takajednakobitka trzymam za Ciebie kciuki może jednak to fasolka tylko bardzo nieśmiało się ujawnia?:-)
 
Do góry