reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

madzia18- .. gdyby nie to ze podejrzewalam u siebie ciaze tez nie myslalam o dziecku.. a teraz tak jakos jak dzis dostalam @ to tak mi sie smutno zrobilo bo juz zaczelam sie przyzwyczajac i myslec o tym jak by to bylo. dzis pierwszy dzien @ tylko tak jak mowilam 23.02 mialam normalny okres ...22.03 mialam plamienie czyli w 28 dniu cyklu sie pojawilo a cykle mialam 36 dniowe .. a teraz w 27 dniu c dostalam okresu .. dziwne to bo nie wiem co moglo spowodowac takie rozregulowanie ... ani zadnych tabl nie biore ,stres tez raczej nie wiec niewiem,dziwne te nasze organizmyl;/

marc,madzia18-wspolczuje<apropos poronienia:-(>

Pati.b-jak to bylo z tym Twoim okresem ?? dlugi byl ? pierwszy dzien mialas krwawienie ze skrzepami a dalej ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
potem nie mialam okresu ani plamien to bylo tylko jeden dzien i koniec jakby ktos stop nacisnal :-D

ja zrobilam test wtedy po poludniu, cyce mnie bolaly i to mnie skłoniło, wiec zrob dzis
 
ja to juz tym testom nie wierze :D jakies takie sa.. tyle mi kolezanki naopowiadaly ..raz im wychodzily neg raz pozytyw a w ciazy nie byly z reszta pare razy bylam swiadkiem.. ja tez mialam tak przeciez ze test jeden na poczatku byl neg a po paru h jak sprawdzilam dla pewnosci to byl juz pozytywny , no ale po takim czasie podobno nie jest juz wazny.czyli jeden dzien ..zobaczymy czy sie u mnie rozkreci ale mysle ze tak ..

<jak sie ten suwaczek ustawia bo za cholere nie wiem jak ;/?>
 
mnie to strasznie boli brzuch...jajniki raczej..obudzilam sie o 4 rano i zauwazylam ze chyba idzie @ .i przyszla .. a teraz sie zwijam z bólu ;( marc a ile Ty z ukochanym jestes -jesli mozna zapytac:):p
 
Witam serdecznie :-) Jestem tu nowa wiec z zaciekawieniem czytam Wasze posty i postanowiłam napisac jak to było u mnie na początku z dolegliwościami bo też było to bardzo dziwne i jak dla mnie wcale nie przypominające dolegliwości ciążowe. Z mężem staraliśmy sie o dziecko prawie trzy lata bardzo cieżko przechodziłam kolejne miesiaczki a moje koleżanki cieszyły sie z dwoch kresek na teście, zadawałam sobie to pytanie dlaczego ja mam problem inne nie:-( Postanowiłam zmienic lekarza i poprosic o pomoc w zajsciu w ciaże były lekarz wiecznie mi powtarzał ze jest ok i zajde i tak latka trzy zleciały a ja słyszałam ciągle to samo. Po pierwszej wizycie u nowego lekarza dostałam luteine i miałam ja brac dopochwowo na noc od 26dnia cyklu do wystąpienia miesiaczki i potem dalej brac. Dosłownie bralam ja dwa dni i zaczełam krwawic wiec odstawiłam tabletki i juz sobie je darowałam. Bylo to w listopadzie. Okres miałam bardzo krótki ale myslałam ze to wina luteiny, w grudniu zaskoczyła mnie miesiaczka bo dostałam ja 20dni wczesniej i trwała dosłownie dwa dni bylo to przed wigilja, po świetach postanowiłam zrobic test wyszły dwie kreski jedna ta najważniejsza bardzo blada ale juz zaczelam na siebie bardzo uważać, ze wzgledu ze kreska na tescie była jasna postanowiłam zrobic dwa z innej firmy dwa tygodnie później i niestety nie wyszło juz na nich nic:-( ale od tej pory bardzo bolały mnie jajniki,zawsze pobolewały na okres ale teraz ból był tak silny ze w nocy sie budziłam jak by mi ktoś wbijał w nie igły,przy tym zaczely boleć mnie piersi i to bardzo stały sie jakby opuchniete i sutki były tak wrażliwe ze nie mogłam nawet nosic bielizny, ale cały czas sobie to tłumaczyłam ze to od tej luteiny teraz mam jakies bolące miesiaczki i stan przed nimi bo testy nic nie wykazały. Na wizyte poszłam 15 stycznia bóle były jeszcze gorsze nie wiedziałam co sie dzieje. Lekarka powiedziała po usg ze dzis lub jutro dostane miesiaczke bo mam bardzo dużo płynu owodniowego w macicy. Przepisała mi leki na stymulowanie owulacji bo to była moja przyczyna bezpłodnosci. Miałam je brac jak zacznie sie miesiaczka wiec je wykupiłam dałam 90zł za leki a dwa tygodnie później okazało sie że jestem w 6 tygodniu ciąży !!!! Myślałam ze spadne z fotela na tą wiadomosc, przez ten płyn owodniowy lekarka nie mogła stwierdzic mojej ciazy bo jej nie było widac. Wiec szybko wytłumaczyłam sobie moje zmeczenie i wieczne uczucie sennosci i zgage która miałam pare dni ale myślałam ze od napojów gazowanych :tak:Bóle ustały choć piersi jeszcze męczyły z miesiac ;-) Obecnie jestem w 17 tygodniu ciaży i czuej sie rewelacyjnie!!! Warto bylo czekac trzy lata i przemęczyc ten potworny bół jajników jaki miałam :-D Ale luteina mimo że brana dwa dni zadziałała u mnie ksiażkowo dzieki niej jestem w ciaży :tak:
 
reklama
to ja się zastanawiam czy ja przypadkiem nie jestem:):):)
bo też miałam krótką @ w jeden dzień tylko w drugi dzień prawie wcale i później już wogóle no i to, że dziś i od wczoraj bolą mnie jajniki.
A tak w 1 ciąży nie miałam hmm;):)więc może kurcze jestem taka ciekawa:)
 
Do góry