reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

A ja nie miałam żadnych bolesnych objawów, za to ciągle chciało mi się spać i co 10 minut biegałam do toalety. W ten sposób, nieformalnie, jako pierwsze moją ciążę zdiagnozowały koleżanki z biura ;-)
 
reklama
A ja znów mam doła na maksa:((( kolejny antybiotyk!!! tamten jak się okazało był wcale nie potrzebny bo nie był wrażliwy na bakterie które wykryli u mnie w moczu porażka:(((
 
Niemal od początku: ból piersi, ból podbrzusza, częste oddawanie moczu.
Mdłości, zmienne nastroje, senność, zmęczenie, wrażliwość na zapachy doszły po szóstym tc.
 
Gratuluje tym którym udało się zafasolkować mnie niestety nie udało się chociaż prubowaliśmy z mężem w dzień owulacji ale nici z tego temperatura niby jest 37,4 co z tego jak dzisiaj dostałam miesiączke boje sie że to przez to że zazuwałam tabletki anty niebiore od 1 stycznia pozdrawiam i mam nadzieje że tez mi sie uda
 
Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa. Chcialam zebyscie mi powiedzialy co myslicie o moich objawach.

W pazdzierniku przestalam brac pigulki anty, moja gin powiedziala ze mam wielkie jajeczko i ze jestem strasznie przez to plodna. Kochalam sie z moim facetem bez zabezpieczenia, nie zwracalam uwagi na dni plodne itd, bno nie staralismy sie o dzidzie. Potem dlugo czekalam na @. Jak ja wreszcie dostalam, trwala zaledwie 2 dni [dodam jeszcze ze gdy nie przyjmowalam pigulek mialam @ trwajace 5-6 dni a ta byla o wiele skapsza niz poprzednie, i troszke spozniona] Zanim dostalam te @, czulam sie jak bym zachorowala, mialam wysoka goraczke, lezalam w lozku pare dni, myslalam ze to przeziebienie. Gdy przeszlo mi, zaczelam odczuwac wstret do jedzenia. Nic nie moglam zjesc, otwieralam lodowke i mnie odrzucalo. To co kiedys lubilam teraz nie zjem tego. Robilam test wyszedl negatywny. Stwierdzilam ze jednak wszystko w porzadku @ byla test negatywny. W listopadzie, kolejna @ przyszla, w tym czasie w ktortym powinna, lecz takze 2 dniowa slabsza i bez bolesna!! Stalam sie bardziej zmeczona, w nocy nie moge spac, za to dzien bym caly przespala... I zaczelam czuc rozne lekkie bole, i rwania w podbrzuszu. Potem przyszla kolejna @, takze taka sama jak wczesniejsze. trwala 1-1,5 dnia. I od tej pory czuje takie ćmienia w podbrzuszu regularnie, i brzuch mi sie zrobil taki inny, jak by miesnie byly caly czas napiete, jak bym byla po ostrym treningu ;) a do tego czeste chodzenie do toalety, wydaje mi sie ze nie wytrzymam a gdy juz ide okazuje sie ze "nie wiele mi sie chcialo" a mocz jest taki ciemny... [a to nie jest zapalenie pecherza bo kiedys juz przez to przechodzilam;/] Jestem szczupla osoba, i delikatnie widze pomiedzy pachwinami jak by mi sie wybrzuszylo lekko... pozatym czuje sie nie naturalnie. Czeste bulgotanie w brzuchu, i ogolnie te objawy. w srode ide do gina. Co myslicie"? Duzo sie naczytalam o tzw"okresie" w ciazy, i nie wiem czy moge to do siebie przypisac... no i ten brak apetytu, a gdyu juz mnie najdzie, siadam nad talerzem, zlapie 2 kesy i jestem najedzona. Nigdy tak nie mialam...... ;) Dodam jeszcze ze to by byla moja 1 ciaza. I nie czuje sie normalnie, nudnosci mnie czasem mecza, ale wymioty w mojej rodzine podobno nie wystepuja... wiec nie wiem co myslec... mam nadzieje ze po swoich doswiadczeniach, do srody jakos mi pomozecie okreslic co to ;)
 
Ostatnia edycja:
harriet_8910 Nikt napewno Ci tu nie powie że jesteś w ciąży , lub że w niej nie jesteś. Niektóre twoje objawy nawet mogłyby wskazywać ciąże, ale również jakieś zaburzenia. Ja na twoim miejscu roiłabym jeszcze jeden test. W sumie do środy nie daleko, a będziesz mieć pewność czy to ciąża czy nie:oo2::oo2:.Trzymaj się i daj znać jak już będzie wiadomo.
 
Aneczka, wiem wlasnie ze nikt mi tu tego nie zdiagnozuje, nawet nie licze na to :p Poprostu chcialam sie dowiedziec czy ktoras z Was miala objawy podobne do mnie, bo juz naprawde sama nie wiem co myslec... Dlatego napisalam, a co sie dowiem w srode tez napewno dam znac :)
 
reklama
harriet objawy objawami, wg mnie w takiej sytuacji nie swiadcza o niczym zupelnie. Rob test , idz do ginekologa, bo tak to nie ma sensu. A bo brzuch boli, a bo nie dobrze ci, a bo cos tam... tak nie ma. Doszukujesz sie pewnie coraz nowych objawow i faktycznie mozesz je odczuwac wytworzone przez wlasna wyobraznie, choc i nie koniecznie, ale tak wlasnie najczesciej to bywa niestety.
 
Do góry