reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam serdecznie

Ja właśnie nie wiem do końca czy jestem w ciązy czy nie,ale w sumie troszke dziwne rzeczy sie ze mną dzeia ostatnio.
Od okolo tygodnia jem strasznie duzo slodyczy po czym umie zjesc cos kwasnego od razu czyli starsznie duzo jem i mmieszam smaki
drua objawa jaka mam to sutki strasznie mnie od paru dni swezdza caly czas po calym dniu mam slady z stanika- i zdaje mi sie ze piersi mi urosły, po czy m maz mowi ze sutki mam wieksze niz milam
obojetnie co zjem czy wypije odbija mi sie caly czas po kazdym posilku
nio i okres sie spoznia - ale mam nieregularny
Dziewczyny czy jest szansa abym w ciazy byla
:-)

Zawsze jest szansa... A czemu nie zrobisz testu?
 
reklama
Nastka:) Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź:):):)
Czy Wam też zdarza się tak panikować jak mi? :-p
Moja ciąża to nie efekt planów, niespodzianka, ale za to bardzo kochana :-D
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś przetrwam te 7 miesięcy z hakiem :blink: Już chcialabym mojego dzidziusia :-D:-D:-D
ja ciągle panikuję a jeszcze jak dziś odebrałam wyniki moczu to łzy mi leciały ciurkiem mam nadzieję, że razem przetrwamy te 7 miesięcy moja dzidzia jest troszkę starsza od twojej ale rodzić pewnie będziemy podobnie:)
 
Hej chcę jutro zrobić i bardzo powiem boje sie ze wyjdzie negatywny

Oj kochana zawsze jest tako obawa i strach przed rozczarowaniem ale jak nie zrobisz to nie bedziesz wiedziaa mysle ze im szybciej pozna sie odpowiedz to rozczarowanie bedzie mniejsze albo wielka radosc czego ci z calego serca zycze:-) i trzymam kciuki
 
Musisz byc dobrej mysli:-)miejmy nadzieje ze antybiotyki zadzialaja i pamietaj dla dobra maluszka nie martw sie na zapas pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Witajcie :-).
Właśnie do Was dołączyłam. Podobnie jak Wy staramy się z mężem o upragnionego maluszka :tak:.
Przez ostatnie dni dziwnie się czuje, kręcenie w głowie, lekka zgaga w dzień i wieczorami...choć może to tylko moja głowa tak działa.... muszę poczekać kilka dni i zrobić test.
Trzymajcie kciuki :-)
 
Do góry