reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

jestesaniolkiem P.S. jedno pytanie czy wy tez macie masakryczne swędzenie brodawek i sutków?? ja umieram na to a i trudno sie podrapac :baffled::confused:!!!

swędzenie na początku jest normalne , mnie bolały piersi , później przechodzi , tylko z seksem ciężko bo dotykać nie można :-):-)

i w tym momencie dobrze jest zacząć smarować czymś na rozstępy bo jak swędzą to rosną :szok::szok: i to dużo :-D:-D
 
reklama
Ja nie miałam ani nie mam żadnego swędzenia...
Czasami skóra na brzuchu mnie boli lub trochę swędzie, ale z brodawkami mam spokój;-)

W czasie sexu to odczuwam, że mam wrażliwsze brodawki, ale i tak jest fajnie:-D:-D
 
jestesaniolkiem P.S. jedno pytanie czy wy tez macie masakryczne swędzenie brodawek i sutków?? ja umieram na to a i trudno sie podrapac :baffled::confused:!!!

swędzenie na początku jest normalne , mnie bolały piersi , później przechodzi , tylko z seksem ciężko bo dotykać nie można :-):-)

i w tym momencie dobrze jest zacząć smarować czymś na rozstępy bo jak swędzą to rosną :szok::szok: i to dużo :-D:-D
ja umieram na swedzenie.......
haha moja mama zawsze mowila ze jak swedzi to sie cos goi :D:D:D::D::D:D!!!
 
ja prawie wcale nie mialam objawow w ciazy,prawie bo tylko raz bolaly mnie piersi,ze dwa razy mnie tylko zemdlilo ale obylo sie bez wymiotow
niedawno zaczelam drugi trymestr i nadal sie czuje wysmienicie:-)
 
witam. ostatnia miesiaczke mialam 1.października. jesli dobrze obliczyłam kochalam sie z chlopakiem w dni plodne jakies dwa tygodnie temu. mam nie regularne cykle ale tak na oko miesiaczke powinnam dostac 1 - 2 listopada. od jakis trzech tygdni wydaje mi sie ze mam powiekszony brzuch, a zawsze bylam plaska jak deska:) troszke mam powiekszony biust ale to jak zawsze przed okresem. od dwoch dni zauwazylam ze mdli mnie po kawie a dzisiaj strasznie mi sie odbija bez wzgledu co zjem. czy to moga byc objawy ciazy?
 
Po co zakładasz temat, który na tym wątku powtarza się już kilkakotnie:confused:
Wystarczy tylko poszukać.

Bekanie jeszcze nie objaw ciąży.
Poza tym mdłoście nie występują odrazu.
Możesz mieć zatrucie pokarmowe.
Jak masz wąpliwości to zrób test ciążowy.....oczywiście po dniu spodziewanej @

 
witam. ostatnia miesiaczke mialam 1.października. jesli dobrze obliczyłam kochalam sie z chlopakiem w dni plodne jakies dwa tygodnie temu. mam nie regularne cykle ale tak na oko miesiaczke powinnam dostac 1 - 2 listopada. od jakis trzech tygdni wydaje mi sie ze mam powiekszony brzuch, a zawsze bylam plaska jak deska:) troszke mam powiekszony biust ale to jak zawsze przed okresem. od dwoch dni zauwazylam ze mdli mnie po kawie a dzisiaj strasznie mi sie odbija bez wzgledu co zjem. czy to moga byc objawy ciazy?


Zrób test ! My nie jesteśmy lekarzami!
 
witam. ostatnia miesiaczke mialam 1.października. jesli dobrze obliczyłam kochalam sie z chlopakiem w dni plodne jakies dwa tygodnie temu. mam nie regularne cykle ale tak na oko miesiaczke powinnam dostac 1 - 2 listopada. od jakis trzech tygdni wydaje mi sie ze mam powiekszony brzuch, a zawsze bylam plaska jak deska:) troszke mam powiekszony biust ale to jak zawsze przed okresem. od dwoch dni zauwazylam ze mdli mnie po kawie a dzisiaj strasznie mi sie odbija bez wzgledu co zjem. czy to moga byc objawy ciazy?
a poza tym przed miesiaczka woda zatrzymuje sie w organizmie i dlatego "puchniemy" przed @....
bekanie objawem ciazy??!! szok!
kochana objaw mdlosci najwczesniej wystepuja kolo 6-7tc, czyli tydzien czy dwa po spodziewanej @...
 
reklama
Do góry