reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam.. Polecam zrobienie testu 14 dni po stosunku a najlepiej to poczekac na @ jeśli sie nie pojawi to zrob test albo idź do ginekologa. nie wmawiaj sobie i nie szukaj na siłe objawów.. objawy takie jak mdlosci sie pojawiaja kolo 5-8 tygodnia dopiero... bynajmniej ja tak mialam.. piersi puchną przed @ zwykle.. a bekanie o niczym nie świadczy może jakaś niestrawność...??
Pozdrawiam
 
Ludzie, ile jeszcze takich wątków.... Test Quick Vue wykrywa ciążę w 6 dni po zapłodnieniu, czyli powinnaś wiedzieć już zanim Ci się spóźnia okres. A poza tym masz podwyższoną temp. ciała - całego ciala ;-) (temp. mierzona pod pachą ok 37,1), bolące i nabrzmiałe piersi (ból powinien ustać przed miesiączką), wstręt do jakichś rzeczy i mdłości zaczynają sie później, ale ekspertem nie jestem.
dziewczyny, czemu nie robicie testów? Ja tego nie rozumiem, bo to już kolejny taki wątek.
Jak ja miałam wątpliwości to poszukałam w necie informacji o pierwszych objawach. Temp miałam, piersi bolały mnie bardziej niz zwykle, szyjka była miękka jak przy owulacji (przed okresem jest osadzona nisko i jest twarda), okres się nie pojawiał i zrobienie testu po kilku dniach było dla mnie formalnościa.
 
dokładnie tak jak pisze Olcia... cóż jest trudnego w zrobieniu testu???
albo beta hcg z krwi...
kolejny wątek taki sam jak 10 poprzednich.

rozumiem że można się niecierpliwić, żeby się dowiedzieć już, teraz, ale na forum takiej odpowiedzi się nie dostanie, a jedynie z badania bety z krwi.
 
Ja może czasem przesadzam, ale ciśnienie mi skacze jak widzę kolejny wątek z tym samym pytaniem......:wściekła/y:

Poza tym jak prawie 30-letnia kobieta pyta czy to możliwe, żeby była w ciąży po tym jak kochała się w dni płodne to mi się nóż w kieszeni otwiera:dry::dry:
 
i może wypadałoby dodać, ze NIE, brzuch NIE ROŚNIE od pierwszych dni po zapłodnieniu. :szok: ciekawe jak wtedy wyglądałybyśmy po 9 miesiacach takiegoż gwałtownego przyrostu
 
No, zazwyczaj jestem zyczliwa, ale też mi już cierpliwość szwankuje jak widze kolejny taki sam wątek... Wyszukiwarka nie boli, na pewno znalazłabyś interesujące Cię informacje w już istniejących wątkach. Naprawdę jeszcze jeden taki wątek i odpowiedzi będzie 0, bo nie chce nam się kolejny raz pisać o tym samym. Ileż można?
Poza tym moze jest jakieś forum dla wróżbitek? Moze tam to pytanie bardziej na miejscu?
 
reklama
No, zazwyczaj jestem zyczliwa, ale też mi już cierpliwość szwankuje jak widze kolejny taki sam wątek... Wyszukiwarka nie boli, na pewno znalazłabyś interesujące Cię informacje w już istniejących wątkach. Naprawdę jeszcze jeden taki wątek i odpowiedzi będzie 0, bo nie chce nam się kolejny raz pisać o tym samym. Ileż można?
Poza tym moze jest jakieś forum dla wróżbitek? Moze tam to pytanie bardziej na miejscu?

hehehe ja tez nie mam cirpliwosci do takich osob.. takie wątki się powtarzają w kółko. Mogła się dopisać do innego wątku o tej tematyce :)
 
Do góry