reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

czesc jestem tu nowa jestem prawdopodobnie w 5 tyg ciazy i wczoraj mialam usg dopochwowe no i bylo widac malenka plamke w ksztalcie lezki, a teraz moje pytanie czy wtedy powinno juz byc widac pepowine? bo niczego takiego nie widzialam:(
 
reklama
:-DDobry wieczór drogie koleżanki :) mam takie pytanie prawdopodobnie wpadłam tzn
mam taką nadzieje bo jestem w stałym związku od 3 lat i ciąża nie jest dla
mnie przeszkodą a w ręcz bardzo bym sie cieszyła.Jakie są pierwsze objawy
ciąży ?? bo 1,5 tyg temu powinnam dostać miesiączkę,po 2 jak zawsze przed
wyskakiwały mi pryszcze,a teraz nic ani jednego gładka cera jak nigdy no i ten
śluz biały gęsty aha i zapomniałam dodać że bolą mnie piersi ale nie tak jak
zawsze,są nabrzmiałe co Wy na to ?? Bo ja mam nadzieje że się udało :-)
 
:-DDobry wieczór drogie koleżanki :) mam takie pytanie prawdopodobnie wpadłam tzn
mam taką nadzieje bo jestem w stałym związku od 3 lat i ciąża nie jest dla
mnie przeszkodą a w ręcz bardzo bym sie cieszyła.Jakie są pierwsze objawy
ciąży ?? bo 1,5 tyg temu powinnam dostać miesiączkę,po 2 jak zawsze przed
wyskakiwały mi pryszcze,a teraz nic ani jednego gładka cera jak nigdy no i ten
śluz biały gęsty aha i zapomniałam dodać że bolą mnie piersi ale nie tak jak
zawsze,są nabrzmiałe co Wy na to ?? Bo ja mam nadzieje że się udało :-)

Litości ....:confused:
 
Masakra...............:eek::eek::eek:

Pryszcze zniknęły to może okres dojrzewania się skończył:dry:
A może by tak opcja SZUKAJ i poszukać interesującego Cię tematu, a nie tworzyć kolejny wątek o tym samym temacie:baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Pulinus jak najbardziej możesz być w ciązy ja proponuje teścik i w razie pozytywnego wyniku wizyte u lekarza, w każdym razie ja takie objawy miałam jak ty:tak:.
 
no dobra każda z nas tu na BB przechodzila ciąże ale czy to znaczy że jesteśmy specjalistami? takie objawy mogą wskazywać na wszystko i na nic:eek: litości takich postów tu mnóstwo................ od tego jest TEST i lekarz
 
Mamaczarusia Też jestem takiego zdania, mamy-
- brak miesiączki
- nietypowy śluz
- nabrzmiałe piersi
wniosek test i do lekarza, nie naskakujcie tak na dziewczyne fakt, że tematów jest mnóstwo ,ale po co tyle krytyki od razu, można chyba grzecznie zwrócić uwage prawda:tak:.
 
reklama
Można by też wybraćopcję SZUKAJ i nie zaśmiecać forum:dry:
Poza tym jesteśmy dorosłe i chyba wiadomo co mogą oznaczać takie objawy.
 
Do góry