reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

dziewczyny róbcie test ciążowy jakieś 3-4 dni po terminie oczekiwanej miesiączki. ale uwaga. mój przykład. zrobiłam test po 5 dniach od spóxnianej miesiączki i była 1 kreska, ale coś mi nie dało spać, miałam przeczucie ze musi być ciąza i po kolejnych 5 dniach znoów zatestowałam i były 2 kreski :tak::-D
 
reklama
Dziękuje :))

A wiecie co może oznaczać ta podwyższona temperatura?

Martwi mnie ona. Nie mam kataru kaszlu nic ze zwykłego podziębienia. Zresztą straszny zmarzluch jestem więc zawsze dbam o to żebym była porządnie ocieplona ;-)

Mam nadzieję, że niedługo się wszystko wyjaśni.

Myslicie, że jak zrobie badanie z krwi to szybciej rozwiążę tą zagadkę ;)?
 
Dziękuje :))

A wiecie co może oznaczać ta podwyższona temperatura?

Martwi mnie ona. Nie mam kataru kaszlu nic ze zwykłego podziębienia. Zresztą straszny zmarzluch jestem więc zawsze dbam o to żebym była porządnie ocieplona ;-)

Mam nadzieję, że niedługo się wszystko wyjaśni.

Myslicie, że jak zrobie badanie z krwi to szybciej rozwiążę tą zagadkę ;)?
podwyższona temp ok 37 i wiecej jest od jajeczkowania do dnia spodziewanej @. Więc nawet 19dni tak może być, ja tak miałam zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i na szczęście II kreski :-) A test z krwi zrobiłam dzien poźniej i już wykazał 5 tydz ciąży, 6340 jednostek. Więc nie zwlekaj i jutro zrob bete.
 
A po ilu dniach bede miala wynik bety? Chyba dlugo sie nie czeka?

Szkoda ze te testy plytkowe sa tak slabo czule :( No nic trzeba czekać. Jak narazie nie mam zadnych bolow piersi itd. Moze to durne ;) ale w desperacji zawsze szybko schodzac ze schodow ;) wiedzialam czy bedzie okres czy nie. Mniej wiecej tydzien przed przy zbieganiu ze schodow bolaly piersi ;) to już wtedy byłam spokojna :tak: no i normalne były też wyczuwalne skurcze macicy. Tak lekko sie kurczyła kilka dni rozkręcała i nagle chlup. ;-)

treaz bardziej bylabym chyba zadowolona z braku @....

Chociaz momentami mam atak paniki. JA W CIAZY?! BOOOZEEE

Widze jedna kreske to mi przykro.. @ nie daje znaku, że się zbliża też się boję...

Ale to chyba normalne
 
Ostatnia edycja:
to jest nieprawdopodobne jak wiele dziewczyn, uwazajac sie za zdrowe na ciele i umysle, pragnie dowiedziec sie z forum czy sa w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a gdzie podzialy sie starodawne metody jak wizyta u ginekologa??????????? taka szkoda....
 
starodawne metody jak najbardziej istnieja ;) jednak najpierw chcialabym zrobic bete a pozniej isc do gina.

Z ginem jestem oswojona nie unikam jak to u wiekszosci Polek niestety jeszcze jest. Teraz i tak nie ma co iść jak w tym tygodniu mogę się spodziewać normalnego okresu. Zobaczymy jak wyjdzie beta i test.
 
dziekuje za odpowiedz :-) dobra rade i cieple slowo:-)
dzis juz jest dobrze...wczoraj jeszcze troche sie meczylam ale przeszlo....
ps-te chrupki to bardzo superowa rada:-)
 
dziekuje za odpowiedz :-) dobra rade i cieple slowo:-)
dzis juz jest dobrze...wczoraj jeszcze troche sie meczylam ale przeszlo....
ps-te chrupki to bardzo superowa rada:-)
kochaniutka - chrupki nam mama zawsze dawala gdy choroba czy cos..... problemy z zoladkiem.... i na popitke rosolek (taki delikatny, z mala iloscia makaroniku).... nawet niemowlaki mozna tak karmic....
i mi to mega pomaga :D... a takie chrupki to nawet smaczne sa :D:D:D....
Takze nie ma za co dziekowac tylko pisz nam jak sie czujesz Kochana :)
 
Ja w zasadzie już przetrwałam cała ciążę (jestem tydzień po terminie) i nie miałam żadnych objawów. Ani mdłości, ani żadnych bólów głowy...nic...po prostu jakbym nie była w ciąży.

Jakoś koło 7 miesiąca zaczęłam odczuwać dyskomfort z powodu dużego brzuszka, ciężko było mi się wygodnie ułożyć do snu, no i siusianie po kilka razy w nocy...ale to utrapienie wszystkich mam:-)

A...jeszcze miewałam napady senności, ale to były pewnie spowodowane tym siusianiem po nocach i budzeniem się.

Poza tym ciążę znoszę znakomicie;-)
 
reklama
Witam,
to fajnie że nie tylko ja jestem dziwolągiem który nie wymiotował, teraz dopadły mnie obrzęki stóp - ale w sumie zawsze miałam kiepskie krążenie wieć nic nowego tylko jeszcze dłonie doszły i to mnie troche wkurza, poza tym jak na ciążę mnogą to luksus, spanie nie jest złe jak obłozysz sie gadzetami - poduszki węże i wałek pod głowę i duże łóżko - to można się wyspać,zgagę miałam na razie dwa razy - kurde nie wiedziałam ,że to takie paskudztwo - ale zimna woda albo mleko pomagają , jeszcze kilka tygodni i :-):-):-)
 
Do góry