reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Malwina 91 - zrób sobie jeszcze raz ,a nawet dwa razy test albo jeszcze lepiej badanie krwii - to po pierwsze. A jeżeli mówimy o ciąży - o potwierdzonej ciąży :) - to czasem u niektórych kobiet tak właśnie bywa ze w terminie miesiączki pomimo ciąży występuje plamienie nawet do 3 miesiąca...Mój lekarz używając dośc potocznego języka ujął to tak ze przysadka jeszcze ma zaprogramowane, ze macica ma krwawic. Z drugiej strony ile dziewczyn na tym forum pewnie kazda miała taki cykl w którym sie jej wydawało albo wmówiła sobie ze jest w ciązy... zwłaszcza jak się jej wypatruje ... albo mam nieczyste sumienie...; )
 
reklama
Witam,



od 10 lipca nie mialam juz okresu a mamy już pazdziernik.Bardzo bolą mnie sutki choć nigdy nie bolały. Dzisiaj byłam u lekarza i podczas USG widoczne były dwie małe kuleczki.Początkowo twierdził,że to ciąża blizniacza i kazał mi w domu zrobić test.Zrobiłam-negatywny.Po południu dostałam okres.Jestem juz kilka dni po okresie i mam wrazenie że mój brzuch jest twardy i często odczuwam klucia raz z lewej raz z prawej strony.Jakby jajniki.Czy mimo to mogę być w ciąży???
 
Na Twoim miejscu poszłabym do innego ginekologa, co to za doktor, który na USG nie potrafii stwierdzic czy to ciąża czy nie, tymbardziej, że w takim okresie jest juz widoczny zarys serduszka!
 
Możesz spróbować jeszcze raz zrobić test, ale najlepiej jest robić rano, tak jak jest napisane w instrukcji. Jeśli objawy Cię niepokoją, to lepiej wybierz się do lekarza, niezależnie od wyniku testu (te testy mają niby bardzo wysoką pewność, ale zawsze możesz być tym "wyjątkowym przypadkiem"). Bo od lipca to już sporo czasu minęło i lepiej jak najszybciej zdiagnozować, co się dzieje! I rzeczywiście tak jak sugeruje Karolina20 może lepiej jakiegoś innego lekarza poszukaj. U mnie ciążę na USG było bardzo wyraźnie widać w 9 tygodniu.
pozdrawiam
 
reklama
Do góry