reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Senność??? Ja to raczej na bezsenność cierpię a to już 18 tydzień. Objawów 0! Ostatnio bóle kręgoslupa ale dla mnie to nie nowość. Też się zastanawiałam czy cos ze mna nie tak. No i tyle, że siusiu non stop WC. Nic tylko oby tak do końca.
 
reklama
No to gratulacje :) ja też byłam bezobjawowa, tyle że częściej chorowałam, a to ząb, zaraz potem ucho i tak w kółko. Teraz w drugim trymestrze czasem spuchną nóżki, ale poza tym wszystko wspaniale.
 
Ja też jestem już w drugim trymestrze no 18 tydzień sie skończył. Mam nadzieje, że tak będzie dalej. Dzidzia o tydzień większa, tak że już delikatne ruchy czuje.
 
U mnie też nie było mdłości i wymiotów. Bratowa mówiła, że jak ich nie miałam do 6tc to już nie przyjdą chyba że pod koniec no ale jak na razie ich nie widać hihi a to już końcówka:D Nogi też mi nie puchły ani nie puchną mimo że jeszcze 2 tygodnie temu na nogach cały dzień w pracy byłam. Po prostu ciąża była łaskawa dla mnie tym razem ale coś czuje że kolejna będzie inna hihi. Z objaw miałam tylko senność i bolące piersi przez pierwszy trymestr i czeste chodzenie do WC na poczatku i teraz w końcówce aa no i plecki mnie pobolewaja teraz:( Ale to znak że już bliżej niż dalej:D:D
 
Jestem w 6tygodniu,już mi ciąża dokucza.Kolki po przejściu kilku kroków,pobolewanie brzucha,mdłości,wrażliwe piersi i ciągłe zmęczenie...a do tego zachciewajki.
 
Miesiączka spóżnia mi się miesiąc, zrobiłam test ciążowy kiedy miesiączka spóźniała się 9 dni i wyszedł negatywny. Miesiączki ni widu, ni słychu:) Czy test mógł się mylić( bo np. był za wcześnie zrobiony)?
Pozdrawiam:)
 
Może i test mógł nie wykazać ciąży. Jak masz możliwość to zrób test z krwi i sprawa będzie jasna.

A wcześniej miesiączki pojawiały się regularnie?
Z postów wynika że jesteś pół roku po porodzie więc może jakieś zaburzenia hormonalne...
 
reklama
Raczej test zrobiony w 9 dniu spóźnionej miesiączki powinien pokazać czy jesteś w ciąży, bo są one bardzo czułe może pokazał ci dwie kreseczki tylko jedna była mało widoczna. Ciężko na 100% ci powiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie są dwa wyjścia zrobić drugi test i się upewnić lub iść do lekarza. Jeśli jesteś po porodzie to możesz mieć zaburzenia hormonalne. Ja dostałam okres od razu po połogu a później mi zanikł i już 4 miesiące nie mam (karmię piersią).
 
Ostatnia edycja:
Do góry