reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
witam serdecznie jestem tu nowa i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie dziewczyny do waszego grona :)
mam malenkie pytanko gdyz przez 11 lat z przerwa 2 letnia bralam tabletki antykoncepcyjne i zastaawiam sie ile po odstawieniu mozna zajsc w ciaze bo bardzo tego pragne
nareszcie mam partnera ktory rowniez pragnie dziecka :)
pozdrawiam goraco Aga
 
witam wszystkich serdecznie:-)
nie było mnie troche i ledwo usiadlam przed kompem zaczełam się wczytywać w posty,mnustwo ciekawych i nowych postów,więc zanim doszłam do swojego mineło troszkę;-)
zaczełąm powoli czuc ruchy,nie żeby dzidzia kopała na zawołanie,ale teraz bynajmniej wiem ,że potrafi dac o sobie konkretnie znać.:-D
mam jeszcze czasem napady mdłości,choć to już dawno po 3 miesiącu,ale miewam je i nerwują mnie niekiedy...:crazy:
byłam 3 dni temu na badaniach i znowu widziałąm swojego skarba na monitorku....starał się cosik łapać,lekarz się smiał,że motylka chyba...haha
cisnienie mam w normie,biore 2 razy dziennie te pigułki wiec nie skacze.:-)wiecznie jestem w trasie...po Polsce się poruszam,dzidzia znosi dobrze przeprawy ,chyba nawet lubieje je...haha
 
opinie są różne na ten temat jedni lekarze mówią zeby odczekać 3 miesiące a inni zeby nie czekac.ja nie czekałam po odstawieniu tylko staraliśmy sie od razu a udało sie w 4 cyklu,a moja kolezanka zaszła w pierwszym cyklu po odstawieniu. powodzenia w starankach!!!:-)
 
Witajcie dziewczyny. Ja na forum juz troche jestem ale do Was tak z ciekawosci weszlam pierwszy raz:-)
witam serdecznie jestem tu nowa i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie dziewczyny do waszego grona :)
mam malenkie pytanko gdyz przez 11 lat z przerwa 2 letnia bralam tabletki antykoncepcyjne i zastaawiam sie ile po odstawieniu mozna zajsc w ciaze bo bardzo tego pragne
nareszcie mam partnera ktory rowniez pragnie dziecka :)
pozdrawiam goraco Aga
Ja tabletki brałam jakies 7 lat, przestałam brac i po 1,5 roku zaszlam w ciaze i spodziewamy sie....BLIŹNIAKÓW!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Bo u mnie, generalnie nie wiadomo co jest..
Okres opóźniony jakies 20 dni, testy wykonane po kilka i kilkanascie dni od spodziewanej miesiączki - oba zupoełnie negatywne (oba róznych firm).
Zero jakichkolwiek objawów.
I lekarz dopiero w przyszłym tygod:nerd:niu.
Zaznaczam, żadnych pigul nie bylo, stosunek przerywany..i co tu począć??
 
Bo u mnie, generalnie nie wiadomo co jest..
Okres opóźniony jakies 20 dni, testy wykonane po kilka i kilkanascie dni od spodziewanej miesiączki - oba zupoełnie negatywne (oba róznych firm).
Zero jakichkolwiek objawów.
I lekarz dopiero w przyszłym tygod:nerd:niu.
Zaznaczam, żadnych pigul nie bylo, stosunek przerywany..i co tu począć??
U mnie mimo braku typowych objaw ciąży takich jak wymioty i innych dolegliwości ciążowych w czasie całej późniejszej ciąży test zrobiony parę dni po spodziewanej miesiączce był pozytywny, więc nie mam pojęcia co jest grane u Ciebie skoro czekasz na okres już ponad 3 tygodnie a testy są negatywne... Najlepszą odpowiedź da Ci lekarz więc najlepiej cierpliwie czekaj na wizytę.
 
ja już odliczam dni do porodu i muszę przyznać, że u mnie było bezobjawowo przez całą ciążę. Wyjątkiem były dwa tygodnie na początku trzeciego miesiąca. Nudności i wymioty nie dawały mi spokoju. A i jeszcze w pierwszych trzech tygodniach strasznie kręciło mi się w głowie, do tego stopnia, że myślałam o anemii. Jednak na szczęście to nie było przyczyną moich dolegliwości.
 
reklama
Do góry