reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Jestem po wizycie u lekarza malenstwo pieknie rosnie i sie rozwija a amniopunkcji nie robie bo mi serduszko podpowiada ze nasz dzidzius jest zdrowy taka decyzje podjelismy.
 
reklama
we srode mam wizyte i usg....zaczynam lapac male dolki...nieczuje ruchow...znaczy sie takie jakies male...ale sama juz niewiem czy to ruchy....wczoraj jakos mi sie chcialo ciagle pic,nic nie chcialam jesc...mdlilo mnie na widok jedzenia,tatus dzidzi praktycznie wmusil wemnie troche kolacji...odrazu ja zwrucilam...brzuch mi rosnie sporo,oststnio jak bylam na usg to dzidzia miala niecale 5 cm,ale ruszala sie bardzo;-]
nie czulam nic wtedy ale to normalne bo za wczesnie,a teraz wszyscy mnie pytaja czy juz czuje ruchy....a ja sie zaczynam martwic.....:-(
 
monia2828 nie martw się tylko porozmawiaj z lekarzem, szkoda Twoich nerwów.Lekarz na pewno ci wszystko wyjasni;)poczekaj jak cię zacznie tak mocno kopać,że będzie widać przez brzuszek rączkę czy nóżkę;)
 
Hejo dziewczynki bylam dzisiaj u mojej ginekolog i troche mi smutno bo jeszcze niewidac zarodka jest duzy pecherzyk ciazowy ale tak wyraznie nie mozna stwierdzic czy jest zarodek niby mowila po przyblizeniu ze tak jakby serce widac pulsujace ale nie na 100% ato juz 6 t1d Pozniej dala na podglos i mowila ze slychac pulsowanie ale gdzie wlasciciel tego niby serducha? Ale plamienia ustapily po 3 dniach ,mdli mnie niesamowicie, siusiam bardzo czesto, i bol piersi okropny. Nastepne Usg mam za 2 tygodnie.
 
Kochane czy jest tu jakaś Pani która będąc w pierwszych miesiącach nie miała nudności...? bólu głowy... itp? czy to normalne....

 
Ja jestem tego przykładem. Spokojnie. Objawy dopadły mnie w II trymestrze typu: zaparcia, hemoroidy, rozstępy, opuchlizna, niedokrwistość:)
Także bez obaw, możesz tylko się cieszyć,że nie wymiotujesz. Ale poczekaj, dopadnie Cię senność jeszcze:)
 
madusia, tylko pozazdroscic takiego przebiegu, i nie upominaj sie o dolegliwosci ;-);-);-)
 
nie martw sie ja tez nie mialam zadnych objawów totalnie nic przez calusia ciaze poza czestym oddawaniem moczu:-D pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję za odpowiedzi....moja ciąża jest wielkim cudem ale za mało miejsca na opisywanie drogi do 2 kreseczek, stąd tez moje niepokoje....
pozdrawiam was ciężaróweczki.
 
Do góry