reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

no nie wiem dlaczego. też myślałam sobie , że powinien wiedziec ze to dopiero początek . i mógł chociaż nie straszyć . Stwierdzić potem coś . A na plamienia zapisał mi luteinę i kazał leżeć . I bardzo dziękuję za podtrzymanie na duchu :)
 
reklama
ja też mam bóle podbrzusza macica bardzo się rozciąga, i ból czasami jest nie do wytrzymania, Groszek ma 6 tyg. i 4dni :)
 
Ja w pierwszej ciąży tez miałam takie bóle brzucha. Chodzilam do lekarza na kontrole bo z czasem były praktycznie przez cały dzień. Niestety w 10 tyg okazało sie ze ciąża jest martwa:-:)-( i organizm sam chce ją wydalic dlatego tak silne bóle pojawiły sie pod koniec.:-:)-(
Jesli występuje cos niepokojącego według Ciebie to nie zwlekaj z wizytą lepiej iśc raz więcej niz o ten raz za mało. Dbaja o siebie i o fasolkę. Pozdrawiam Anka
 
Ja jestem w 8 tc i takie bóle mam od początku aż do teraz. W pierwszej ciąży tez tak miałam i wszystko było ok. Dodam tylko,że to są bardzo delikatne bóle i pojawiają się dosłownie na kilka sekund. Gdyby były mocne raczej wybrałabym się do lekarza.
 
Dziewczynki! Byłam wczoraj u doktora i doktor powiedział, że wsztstko jest git! Dzidzia ma 7,5mm i bijące serduszko. To był 6t4d. Więc już spokojna jestem;-)
 
Wspaniale Jula2!!:-)
Jeśli lekarz mówi, że jest dobrze to tylko się cieszyć. Teraz spokojnie, do przodu i nie szukaj dziury w całym! ;-)
 
dzien doberek wszystkim:-)
tak strasznie dlugo mnie nie bylo ,ze teraz nie moge sie oderwac od czytania postow:-)
na samym poczatku przesylam wszystkim gorace buziaki i usciski....:-)
 
zatydzien wizyta i kolejne usg:-)
jedno mnie przeraza...w dzien siusiam czesto ,ale w nocy to koszmar...budze sie i biegne do wc....mam uczucie ze nie dojde do wc tak bardzo chce mi sie siusiu....z 7 razy w nocy latam i meczy mnie to...pozatym przez oststnie 2 tygodnie schudlam 1,5 kg,troche to dziwne,ale jadla malo w te upaly....a pije wody strasznie duzo...ciagle mam pragnienie:-)
 
Halo dziewczyny jestem tutaj nowa i mam ten sam problem bylam dzis u mojej ginekolog i rowniez nie zobaczylam fasolki a jestem z moich wyliczen juz w 5t1d w ciazy test domowy wyszedl pozytywnie. Stwierdzila tylko ze blona sluzowa macicy jest powiekszona i widac taki szarawy punkt co prawdopodobnie oznacza pecherzyk. Mam przyjsc za tydzien moze bedzie cos wiecej. Dodam jeszcze ze mialam 3 dniowe plamienia w kolorze kawy z mlekiem w terminie miesiaczki ale ta sie prawdopodobnie zdarza . Dodam ze jestem troche zdolowana bo to moja 5 ciaza 3 wczesniejsze poronilam bo zarodek sie nie rozwijal. Na szczescie mam tez zdrowego syneczka 4 lata:-(
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, strasznie się cieszę,że jest takie forum.ja swoją fasolkę zobaczyłam dzisiaj po raz pierwszy - jestem w 6tyg3dni w ciąży i widziałam piekne maleńkie bijące serduszko.to wspaniałe uczucie;)
pozdrawiam was wszystkie
 
Do góry