reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
ja sie tam na swędzącej skórze nie znam, ale może warto by było lekarza zapytać. a tymczasem smaruj oliwką dla dzieci, a napewno ulży :)

Ewuś, nie martw się na zapas :)
 
Ostatnia edycja:
wczoraj sobie wracajac do domu zachaczylam do sklepu i jakos tak zrobiłam spore zakupy.Glupia idiotka nie pomyslalam ,ze moze troche to zaciezkie....a potem jak juz weszlam po schodach to myslalam ,ze zwymiotuje...lezalam 2 godzinki i potem jakos minelo....
dziewczyny chyba jednak juz w poniedzialek skocze do lekarza bo niepokoji mnie to,ze bardzo szybko jakos mi brzuch rosnie.....nie podoba mi sie to....moze to nic takiego ale wole spytac.....pozatym cisnienie jednak mam dosc wysokie....przewaznie 140/ 85 .....nie moge brac swoich pigulek ,ktore dotej pory bralam codziennie,wiec nie bede niczym ryzykowac:sorry2:
 
zaopatrzylam sie w zel pod prysznic ,,Dove,, z oliwka...moze to pomoze z ta skora,a jak nie to powiem lekarzowi bo normalne to to napewno nie jest....:-(
 
Ewa, dziwi mnie, że dostałaś i Luteinę i Duphaston bo to są leki stosowane zamiennie - ten pierwszy to progesteron a drugi to dydrogesteron (substancja zbliżona do progesteronu) i z tego co się orientuję przepisuje się albo jedno albo drugie...
ja w pierwszej ciąży też brałam i luteinę i duphaston wiec mnie to nie dziwi ;-)

dokładnie tak samo miałam przyjmować:tak:
właśnie wróciłam od lekarza z USG. Nie wiadomo skąd te brudzenia. Na USG było widać pęcherzyk w macicy ale pusty. Czy tak może być jestem wg HCG w 5tc? Za tydzień mam powtórzyć HCG i do tego czasu leżeć.

ja mialam w poniedziałek dokładnie tak samo tylko pęcherzyk i 5 tydzień po 2 tygodniach mam przyjść na kolejną wizytę :tak:
 
Gosiu bardzo dziękuję za uspokojenie, bo już się zastanawiałam czy nie za dużo tych tabletek i czy nie zaszkodzą w takiej ilości. Ja na USG idę 28 maja i wierze że będzie dobrze musi być:-)
Cały czas leże plecy mnie bolą od tego leżenia ale dr pozwoliła mi wczoraj na boki się już kłaść więc teraz jest już extra :)

trzymajcie się:-)
 
Witam,
mam okropne okropne bóle jajników i kręgosłupa, a to dopiero 4 tydzień!
Idę do lekarza dopiero w poniedziałek i nie wiem, co ze sobą zrobić, bo ani połknąć tabletki przeciwbólowe, ani się położyć bo wszystko boli i jest opuchnięte.

to moja pierwsza ciąża (i mam nadzieję ostatnia wpadka ;) ) Ale chyba już zaczęłam się cieszyć.
No, do mamy jeszcze nie dzwoniłam bo troche się boje, ona pewnie wiedziałaby najlepiej ;P
 
reklama
Apap owszem można ale nie koniecznie w pierwszym trymestrze ciąży. Bóle brzucha i wrażenie "opuchnięcia" na początku są normalne jeżeli nie towarzyszy temu żadne krwawienie. Odpoczywaj dużo, nie męcz się , unikaj gorących kąpieli i powinno być dobrze. Ale dla świętego spokoju warto zadzwonić do ginekologa. Nikt nie odmówi Ci porady. Jeśli nie masz jeszcze tel do tego lekarza do którego się wybierasz w poniedziałek to zadzwoń do innego ( w gazetach lokalnych dużo jest reklam) a zawsze możesz podkolorować że jesteś jego pacjętką.
 
Do góry