reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

mówił, że jeśli jestem w ciąży to nic się nie stanie, tylko że okresu luteina wtedy za nic nie wywoła. Pytałam się tak w razie czego.
 
reklama
Luteina to progesteron czyli jak bedzie ciąża to nawet dobrze jest brać więc tym się nie zamartwiaj. Nie wiem w którym tygodniu ew. jesteś ale na USG będzie coś widac dopiero w 6 tc. Jak nie czujesz się pewnie u tego lekarza to spróbuj u innego albo lub idź do prywatnego - w takich przypadkach warto spytać o drugą opinię. Napisz jak coś się wyjaśni. 3mam kciuki żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli.
 
Czytałam w jakimś poradniku, że jeśli w ciąży swędzi skóra na brzuchu trzeba myć skórę brzucha zimną wodą, wytrzeć i nasmarować chłodzącym mleczkiem do ciała. Wiem, że to brzmi banalnie ale może coś da ;o)
 
a może zrób sobie badanie krwi jest najpewniejsze.
dobrze że nic nie zaszkodzi maluszkowi. Myśle że na wszelki wypadek powinnaś na siebie uważać. Czekam na na dalszze relacje
 
mówił mi, że młoda dziewczyna mniej więcej w moim wieku, była wczoraj u niego. Ostatnią miesiączkę miała 3 dni przed moją, te same objawy, ale u niej już było widać zarodek. Ma 7mm i już nawet jest serduszko. Także i u mnie zapewne powinno być widać.
Tak właściwie to nie wiem czy cieszyć się czy nie. Wiem, że łatwo by nie było bo za rok matura, ale w ciągu tych ostatnich dni żyłam ze świadomością, że zostanę matką. Teraz tak jakoś mi pusto i trochę smutno. Chyba zdążyłam się przywiązać do dziecka... którego jednak nie mam.
 
mówił mi, że młoda dziewczyna mniej więcej w moim wieku, była wczoraj u niego. Ostatnią miesiączkę miała 3 dni przed moją, te same objawy, ale u niej już było widać zarodek. Ma 7mm i już nawet jest serduszko. Także i u mnie zapewne powinno być widać.
Tak właściwie to nie wiem czy cieszyć się czy nie. Wiem, że łatwo by nie było bo za rok matura, ale w ciągu tych ostatnich dni żyłam ze świadomością, że zostanę matką. Teraz tak jakoś mi pusto i trochę smutno. Chyba zdążyłam się przywiązać do dziecka... którego jednak nie mam.
:confused:każda ciąża jest inna..uszy do góry...będzie dobrze..
 
reklama
Monia2828 mnie też po kąpieli swędzi skóra smaruje się oliwką dla dzieci ale lekarka mi powiedziała ze jeszcze lepiej jak oliwkę do wody się doda, albo dobry podobno jest balsam z firmy HIPP dla dzieci.

Jeśli pod koniec ciąży swędzi skóra cały czas nie tylko po kąpieli to trzeba zrobić badanie krwi na żółtaczkę-ale to dotyczy tylko ostatnich tygodni ciąży
 
Do góry