reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Zgodnie z definicją medyczną to jeszcze w ciąży nie jestem, jeszcze jestem w kategorii "staraczek", chociaż zachwyt na widok moich piersi lepszej połowie się już wyrwał. Generalnie: 6 dzień od zapłodnienia, nie uprawnia mnie do wyrażania zdania o ciąży, a jedynie o nadziejach na ciążę. Idąc do sedna: czy któraś z was od samego początku, od mometu zapłodenienia miała takie strasznie silne przeczucia że to będą bliźnięta dwujajowe. Mam tak mocne przeświadczenie że jestem w stanie palcem wskazać który gdzie się zagnieżdża (przy pierwsze ciąży też wiedziałam od pierwszych sekund, i wiedziałam kiedy i gdzie zagnieżdża się zarodek. Takie jakiś ze mnie typ dziwny.)
 
reklama
2miesiace temu mialam zapalenie jajnikow wczesniej wielokrotnie pomimo staran nie zachodzilam w ciaze. obecnie spoznia mi sie okres 8 dzien. test wyszedl pozytywny jednak podczas zapalenia jajnikow 2 miesiace temu tez byl pozytywny jednak druga kreska byla niewyrazna tym razem jest inaczej test pokazuje 2 wyrazne kreski
czy jestem w ciazy czy tym razem znowu moze to byc choroba... ??
 
bądź dobrej myśli bo pewnie to tym razem ciąża:-):-) najlepiej sobie zrób badanie krwi i daj znać co Ci wyjdzie
 
Tego żadna z nas ci tu nie powie. Musisz zrobić badanie i będziesz miała pewność. Pewnie wszystko będzie ok , więc głowa do góry i szybciutko rób badanie!:-)
 
Najlepiej idz do ginekologa:tak::tak::tak:
Ale trzymam kciuki zeby to byla ciaza;-):-)
Napisz jak juz sie dowiesz:tak:
Pozdrawiam
 
Witam. Ja właśnie jestem w 5tyg. ciąży i dzisiaj zaczęło mnie kłuc z lewej strony nad pachwiną. Czy to może oznaczac powiekszającą się macice? okropne to kłucie. jakby cos przez skóre chciało się przebić:no:.
 
Jeśli kreski są wyraźne to pewnie jest ciąża, ale test wskazuje tylko obecność HCG więc najlepeij zrób badanie krwi, nawet bez skierowania lekarza, kosztuje ono około 25zł i w dobrych placówkach wyniki masz już po 2 godzinach, wtedy poziom btHCG powie Ci czy jesteś w ciąży czy nie. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kcuki :*:-)
 
Witam. Ja właśnie jestem w 5tyg. ciąży i dzisiaj zaczęło mnie kłuc z lewej strony nad pachwiną. Czy to może oznaczac powiekszającą się macice? okropne to kłucie. jakby cos przez skóre chciało się przebić:no:.
Nic się nie martw, takie bóle są jak najbardziej normalne! Ja do tego jeszcze czułam jakbym na jajniku miała coś jakby ziarenko piasku, które ciągle czułam:-) Takie dziwne uczucie.
 
Witam. Ja właśnie jestem w 5tyg. ciąży i dzisiaj zaczęło mnie kłuc z lewej strony nad pachwiną. Czy to może oznaczac powiekszającą się macice? okropne to kłucie. jakby cos przez skóre chciało się przebić:no:.
Powtórzę to poraz setny nie bagatelizujcie żadnych dolegliwości....większość z nich okazuje się oczywiście czymś naturalnym ...ale nie wszystkie...jeśli kłuje czy boli Cię długo to lepiej odwiedź albo chociaż zadzwoń do swojego lekarza!!!

okropne to kłucie. jakby cos przez skóre chciało się przebić:no:

bo mnie takie kłucie raczej by zdenerwowało...ja miałam takie pobolewania w podbrzuszu na samym początku ciąży i dobrze że zareagowałam bo dzisiaj jestem już prawie w 30 tc a tak to niewiadomo co by było
 
reklama
Dziękuje za odpowiedź. Wczoraj tak zaczęło mnie kłuć. Jesli bedzie sie utrzymywało to pójde do lekarza. Nie kłuje to ciągle tylko czasami. Nie mam boli podbrzusza ani plamien takze mam nadzieje że to nic groźnego. Pozdrawiam:-)
 
Do góry