reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

To wlasnie podczas dowcipnego usg lekarz stwierdzil ciaze, ale ide dzisiaj na badanie krwi i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok:) dzieki za rady naprawde mi pomoglyscie bo nie mialam do kogo sie z tym zwrocic:)
 
reklama
Rudzia głowa do góry bo widzę że zależało CI na tym żebyś jednak byla w ciąży...ja starałam się prawie dwa lata więc bardzo dobrze rozumię rozczarowania..przeżyłam ich bardzoooo dużo...życzę powodzenia...na pewno w końcu się uda...
 
hej mam problem otoz dzis po tygodniowym opoznieniu dostalam okres. Ale problem polega na tym ze nie spadla mi temperatura. 16 dni przed okresem utrzymywala mi sie miedzy 36.9-37.1 dzis rano zmierzylam mialam 37.0 i za chwile dostalam okres. co mam o tym myslec? czy jest jeszcze szansa na ciaze?
 
a mnie sie wydaje ze powinnas skonsultowac sie z lekarzem bo mozesz byc w ciazy i miec krwawienie przypominajace okres... czasem tak jest ze kobieta jest w ciazy a ma jakis palnienia ktore uznaje za okres.

jesli jeszcze nie zrobilas testu to go zrob - jak wyjdzie pozytywny to natychmiast lec do gina!!!!

powodzenia ;-)
 
chora nie jestem a wiem ze to mogloby podniesc temperature... dzis jest 2 dzien a ja mam bardzo skapy okres. Jesli nie bedzie dlugo trwal to zrobie test. Dziekuje wam za odpowiedzi
 
reklama
Witam
Jestem troszkę w młodszej ciąży, 3 tygodnie i jeden dzień od zapłodnienia. Niestety także miałam bóle. Zaczęły się w przeddzień spodziewanej @ i @. Później ustały aż do teraz. w tym tygodniu byłam u ginka i stwierdził początek ciąży. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie te bule powiedział. W ciąży może kłuć to znaczy że macica się przygotowuje do ciąży. Ale nigdy nie boleć jak na okres. Powiedział żebym brała No-spę Fortę jak tylko zacznie się tlić ból. Tak robiłam 2 dni, aż tu w piątek rano dostałam brązowych upławów. Przestraszyłam się bardzo bo już jedną ciążę poroniłam, także w strasznych bólach. Poszłam więc czym prędzej do ginka. Przepisał mi 3 x dziennie duphaston i więszka dawkę kwasu foliowego 15 mg i 2 razy dziennie No-spę forte. Powiedział także że jajeczko może się odlepiać stąd te upławy. Dostałam także L4 na dwa tygodnie aby wszystko się unormowało.
Tak więc nie lekceważcie niepokojących was objawów. Nie warto. Lepiej dmuchać na zimne niż stracić maleństwo. Ja trzymam kciuki. Mam nadzieję że tym razem mi się uda.
Pozdrawiam wszystki przyszłe mamy.

Hej, Też jestem nowa tutaj. Jestem w ok 5-6 tyg ciąży, mam różne bóle, głównie kłujący ból lub taki troche skurcz, momentami troszkę boli jak na okres ale głównie to ten skurcz sam z siebie lub gdy np kicham. troszkę sie uspokoiłam czytając forum ale czy któraś miała taki przypadek bo się troszkę martwię zwłaszcza, że poprzednią ciążę poroniłam. Jutro mam USG a lekarz mówił, że moje bóle mogą być całkiem noramlane lub oznaczać coś złego dopiero USG wyjaśni. Co myslicie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Fionowata są co prawda leki, które ogólnie są dozwalane w ciąży (w pracy zajmuję się lekami) ale nie podam Ci ich nazw bo nie jestem lekarzem i zgadzam się z dziewczynami, że lepiej nic nie brać samemu w ciąży tylko nalezy skontaktowac się z lekarzem bo każdy przypadek jest inny i jest tez ogólna zasada, że w początkowej ciąży należy unikać każdych leków. Powodzonka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry