reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
kobieto!
wszystko jest mozliwe - zajscie w ciaze majac zalozona spirale, biorac tabletki, czy wspolzyjac w czasie okresu... zeby nie zajsc w ciaze jedynym skutecznym srodkiem antykoncepcyjnym jest "szkalanka wody zamiast"

teoretycznie 10 dzien plus 2-3 dni zywotnosci plemnikow i jeszcze przy "dobrych/zlych" wiatrach przyspieszona owulacja i za 9 miesiecy bedziesz mama wiec zamiast sie zastanawiac to w dniu spodziewanej miesiaczki zrob sobie test ciazowy albo najlepiej "betke" i bedziesz wiedziala na czym stoisz

powodzenia ;-)
 
mógł cię zapłodnic w kazdym dniu cyklu, a tym bardziej jak przezywasz i sie denerwujesz - od razu jajko leci.

"Cokolwiek czynisz - czyń i przewiduj skutki"
 
Hej Wszystkim!
Jestem nowa na Waszym forum więc witam Was bardzo serdecznie :)
Piszę do Was mając nadzieję że mi pomożecie. Moja historia jest taka, że już okres mi sie spóźnia 2,5 tygodnia. Nie zawsze miałam okres jak w zegarku, ale też nigdy mi sie tak bardzo nie spóźniał. Uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale też nie do końca, tzw. stosunek przerywany. Dzidziusia nie planujemy, ale jak będzie to sie bedziemy z tego bardszo cieszyć. Zostawiamy wszystko w rekach losu.
Miałam w terminie miesiączki plamienie, które trwało pół dnia i było koloru ciemno brązowego i sie mój okres skończył. Od jakichś 2-3 dni bolą mnie peirsi i zaczyanją boleć sutki. Brzuch mam straszenie wzdęty i od dziś mam mdłości. Brzuch mnie pobolewa, takie dziwne uczucie, jakby coś mnie "rozrywało w środku". Nie jest to bardzo silny ból, ale odczuwalny.
Robiłam 3 testy ciążowe, ale każdy wyszedł ujemny i już nie wiem co mysleć. Leczę sie też na tarczycę i wyczytałam gdzieś że jeśli sie bierze leki na tarczycę ( w moim przypadku jest to Letrox 25 od 6 lat) to testy mogą nie wykryć ciąży.
Jak myślicie? Może to być ciąża??? Do ginka wybiorę sie ale dopiero po świętach, bo juz nie ma wolnych terminów u mojego ginka.
Czy to może być ciąża???
 
najlepiej zgłoś się do ginekologa.... on dokładnie Cię zbada i da skierowanie na wyniki...my tu po przeczytaniu takich postów nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy któraś z Was jest w ciąży... najlepiej potwierdzi to ginekolog!! Pozdrawiam!
 
ja bym proponowała w takim wypadku zrobic test ciązowy z krwi w wiekszosci labolatoriow - bez skierowania, platne ok 30 zl (zalezy od miasta) na drugi dzien wyniki! test nazywa sie BetaHCG ale skoro masz problemy z tarczyca to o ile sie nie myle powinnas wykonac zwykle HCG :happy:
no i oczywiscie do lekarza :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Jeśli kreski są wyraźne to pewnie jest ciąża, ale test wskazuje tylko obecność HCG więc najlepeij zrób badanie krwi, nawet bez skierowania lekarza, kosztuje ono około 25zł i w dobrych placówkach wyniki masz już po 2 godzinach, wtedy poziom btHCG powie Ci czy jesteś w ciąży czy nie. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kcuki :*:-)

Też polecam test na BetaHCG poprzez pobranie krwi ;-)
To pewne badanie, nawet w początkowej ciąży!
I oczywiście wizyta u ginekologa!

Mam nadzieję, że jednak te dwie kreseczki się nie pomyliły :-)
Pozdrawiam!
 
Witam wszystkich!

Mam pytanie.. Otóż dnia 30 albo 31 marca dostałam okres i w pierwszy bądź drugi dzień tego okresu kochałam się z moim chłopakiem.

Niestety chwilę się zapomnieliśmy i robiliśmy to bez zabezpieczenia ale gdy mój chłopak czuł , że wytrysk jest blisko "wyciągnął z gniazdka" i od razu poszła substancja na zewnątrz.

Zapewniał mnie, że nic nie wytrysło w mojej ale teraz już sam nie pamięta i nie jest pewien, dlatego że 8 kwietnia miałam imprezę i na drugi dzień wymiotowałam z rańca (pewnie zatrucie bo poszło 6 piw jeszcze pomieszałam to z lodami - masakra). Potem było ok ale od wczoraj, tj. od 10 kwietnia mam dziwne zawroty głowy i nie czuję apetytu. Okres ma mi przyjść pod koniec kwietnia lub początek maja.

Boję się, że jestem w ciąży, jutro rano będę robić test ale wy dziewczyny jak uważacie? Interesuje mnie Wasz punkt widzenia.

Dziękuję i pozdrawiam.
 
reklama
nawet jak nie skonczy w środku to jest możliwość zajścia w ciąże-tak narodził się Piotruś-synek mojej koleżanki ;-)
Więc stosunek przerywany to kiepska metoda antykoncepcji,a jak nie planujecie dziecka to bierz tabletki :tak:
Szansa jest,bo objawy różnie się pojawiają,u mnie w pierwszej ciąży objawy ukazały się w dniu spodziewanego okresu a w 2 ciąży to 4 dnia po owulacji,więc róznie to bywa.
Czasami objawy zbliżającego się okresu są takie same jak ciążowe,kiedyś byłam u lekarza bo spóźniał mi się kilka dni i powiedział,że to wczesna ciąża,test był negatywny a 2 dni później dostałam okres ;-)

najlepiej robić testy ciążowe bynajmniej 2 tygodnie po stosunku-powinien wyjść wiarygodny,ale sądzę że jak na objawy to za wcześnie,nie miałaś chyba nawet owulacji ;-) więc sądzę,że to nie ciąża.
Jak masz w miarę regularne cykle to owulacja dopiero będzie ;-)
 
Do góry