reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam wszystkie przyszle mamusie,jestem z WLN z mezem czekamy na pierwsze malenstwo,jestem juz w 5tyg. strasznie bolalo mi w bokach,czuje slabosc w sumie chyba ze od tego ze nic nie moge jesc,bardzo sie boje,bo te nudzenie.Chodze do pracy-a praca siedzaca przez 8h dziennie,mysle chodzic na basen,kto moze poradzic czy to nie zaszkodzi dla razwoju przyszlego dzidziusia,bo do lekarza dopiero po 2 tyg.
Dziekuje:tak:
 
reklama
Mi lekarz powiedział, że przy prawidłowo przebiegającej ciąży nie ma przeciwskazań do basenku, seksu czy znieczulenia u dentysty. Ja również miałam mdłości (wymioty do 3,5 m-ca ciąży), nie mogłam nic jeść, schudłam (ale to też czesto się zdarza w I trymestrze). Nie martw się dzidziuś "wyciągnie" z ciebie wszystko czego bedzie potrzebował. Potem powinno być już tylko lepiej. Też miałam pracę siedzącą, rób sobie przerwy i spaceruj, wyjdz na dwór na chwilkę.
 
jeśli nie masz żadnych komplikacji to basen i spacery to najlepasza forma aktywności dla ciężarnych, ja osobiście polecam jeszcze jogę..rewelacja:-)
 
Cześć Dziewczęta :happy:
Mianowicie, 26lutego miałam @. wcześniej staraliśmy sie o malenstwo, w dzień @ zrobiłam test wyszedl NEGATYWNIE:-( @ trwala ok 2,5 dnia gdzie zawsze mam ok 6dni. 2,6,7.marca znow podjelismy probe. na 13marca mam wyznaczona wizyte u ginekologa. Hmm, mam wrazenie ze mam zwieksza dawke sluzu,jakos -wilgotniej-,glowa mnie boli,w ciagu dnia zakuje mnie podbrzusze,jajnik,w nocy duzo pije i ma niesmak w buzi. Sadze,sama ze chyba za wczesnie na podejzenia,.A wy jakie mialyscie pierwsze objawy, i co sadzicie o moim przypadku. :confused::confused:Pozdrawiam serdecznie,Marta
 
Nie wykluczyłabym ciąży, aczkolwiek jeśli udało ci się zajść w ciążę to raczej w lutym. Gdyby udało ci się 2,6 lub 7 marca to raczej nie ma szans na jakiekolwiek objawy ciążowe! Zrób jeszcze jeden test, może wtedy było za wcześnie na wykrycie ciąży. Co do objawów- u mnie pierwszy to niesamowity ból piersi, nigdy wcześniej takiego nie miałam. Pojawił się tak około tydz, przed terminem @. I normalne bóle brzucha, tak jak przed @. Dodatkowe objawy typu mdłości pojawiły się dopiero koło 4-6 tyg. Ja osobiście nie miałam objawów typu ból głowy, niesmak w ustach itp. Ale tak bardzo pragnęłam dzidzi, że zanim zaszłam w ciążę to zawsze przed @ miałam wszystkie objawy ciążowe o których wcześniej czytałam. Czyli co miesiąc miałam mdłości, zawroty itp i zawsze myślałam, że to ciąża. A jak już się udało nie miałam żadnych objawów tego typu. Życzę ci dzidzi z całego serca! I daj znać co powiedział lekarz! Pozdrawiam.
 
Hey dziewczyny :)
mam taki problem
w 10 dniu cyklu (całość cyklu ok 29 dni) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia
wytrysk miał wemnie.
Dzisiaj mam mam małe mdłości,boli mnie troche brzuszek i piersi
ale te bóle mogą być tez przed okresem ktory powinien się zjawić w czwartek
a i mam jeszcze twarde podbrzusze

co wy o tym myślicie?
mogł mnie wtedy zapłodnic?
 
Hey dziewczyny :)
mam taki problem
w 10 dniu cyklu (całość cyklu ok 29 dni) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia
wytrysk miał wemnie.
Dzisiaj mam mam małe mdłości,boli mnie troche brzuszek i piersi
ale te bóle mogą być tez przed okresem ktory powinien się zjawić w czwartek
a i mam jeszcze twarde podbrzusze

co wy o tym myślicie?
mogł mnie wtedy zapłodnic?

Kochana -piszesz,że kochałaś się z chłopakiem bez zabezpiecznia, że miał wytrysk w tobie. Jeśli nie wiesz czy możliwe jest w takiej sytuacji zapłodnienie to lepiej coś poczytaj zamiast za sex się brać. Zrób test albo badanie krwi to będziesz wiedzieć. Twoje pytanie było z serii " to z sexu są dzieci?" Sorry, że mnie ponosi ale naprawdę nie znasz odpowiedzi na takie pytanie? Może jesteś w ciąży, może nie. Żadna z nas ci tu tego nie powie na 100%. Od tego są testy.
 
reklama
Do góry