reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
onlyyou- a ty nie jesteś czasem dziewczyną tego chłopaka co pisał niedawno "Pękła prezerwatywa" i tak się właśnie niepokoił czy jego dziewczyna nie zajdzie przez to w ciąże...?
 
Jeśli masz regularne miesiączki to test powinien wyjść pozytywny po tygodniu. Lepiej idź do lekarza, wszystko będzie dobrze nic się nie martw! Skoro pytasz czy musisz iść z mamą do ginekologa to znaczy, że to będzie twoja pierwsza wizyta? Hmmmm...najwyższa pora w takim razie:-) No i nie musisz zabierać mamy!
 
izyda nie nie jestem jego dziewczyna

wczoraj zauważyłam gruczoły na piersiach i wymiotywałam rano i mam plamienia ;//

pomocy !:-:)-(
 
izyda nie nie jestem jego dziewczyna

wczoraj zauważyłam gruczoły na piersiach i wymiotywałam rano i mam plamienia ;//

pomocy !:-:)-(

Hej wiesz nudności czy wymioty poranne i plamienie może faktycznie oznaczać ciążę, ale to juz jedynie może Ci potwierdzić lekarz. Wszystko będzie dobrze, przejdź się tylko do gina to sie upewnisz ,aby sie niepotrzebnie nie niepokoić.Pa!
 
noo mam nadzieje ze wszystko bedzie dorze bo to chyba jeszcze za wczesnie na ciąze

pojde do ginekologa i zrobie test nawszelki wypadek
pozzdrawiam

;**
 
Dziewczyny prosze pomozcie, bo chyba oszaleje. We wtorek bylam u gina i dowiedzialam sie, ze jestem w 5 tygodniu ciazy, ale lekarz kazal mi jeszcze zrobic test ciazowy i przyjsc za 2 tygodnie. Zrobilam juz 2 testy i oba wyszly negatywne poza tym nie mam zadnych typowych objawow ciazy moze poza tym ze 2 tygodnie temu bolaly mnie piersi,. Sama juz nie wiem co mam myslec. Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji??? Nie wiem czy lekarz sie pomylil, czy jakims cudem oba testy sie pomylily. Te 2 tygodnie niepewnosci chyba mnie wykoncza:(
 
Dziewczyny prosze pomozcie, bo chyba oszaleje. We wtorek bylam u gina i dowiedzialam sie, ze jestem w 5 tygodniu ciazy, ale lekarz kazal mi jeszcze zrobic test ciazowy i przyjsc za 2 tygodnie. Zrobilam juz 2 testy i oba wyszly negatywne poza tym nie mam zadnych typowych objawow ciazy moze poza tym ze 2 tygodnie temu bolaly mnie piersi,. Sama juz nie wiem co mam myslec. Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji??? Nie wiem czy lekarz sie pomylil, czy jakims cudem oba testy sie pomylily. Te 2 tygodnie niepewnosci chyba mnie wykoncza:(

Hej jak bylam w szpitalu pewna dziewczyna miala ten sam problem , myslala ze jest w 10 tygodniu(bo tak jej powiedzial lekarz wg usg) okazalo sie po zrobieniu badania krwi ,że poziom hormonu Hcg był za niski co wskazywało na to,że nie jest wcale w ciązy. Zrób to badanie i sie upewnisz na 100%. Testy tez nie daja 100% pewności. _Poziom Hcg jest jak najbardziej wiarygodny. Powodzenia!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny prosze pomozcie, bo chyba oszaleje. We wtorek bylam u gina i dowiedzialam sie, ze jestem w 5 tygodniu ciazy, ale lekarz kazal mi jeszcze zrobic test ciazowy i przyjsc za 2 tygodnie. Zrobilam juz 2 testy i oba wyszly negatywne poza tym nie mam zadnych typowych objawow ciazy moze poza tym ze 2 tygodnie temu bolaly mnie piersi,. Sama juz nie wiem co mam myslec. Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji??? Nie wiem czy lekarz sie pomylil, czy jakims cudem oba testy sie pomylily. Te 2 tygodnie niepewnosci chyba mnie wykoncza:(


Co to za lekarz?? Normalny zleca badanie krwi... A nie karze robić test w domu :confused:
 
reklama
No właśnie co to za lekarz? Mało wiarygodny. ja dowiedzialam sie ze jestem w ciązy w 1tyg. Badanie krwi potwierdziło i usg dowcipne.. Może o takie poprosisz lekarza?
 
Do góry