reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Jesli tyle testów wyszło negatywnie, 2 miesiaczki miałas normalnie to praktycznie nie ma szans zebys była w ciazy, po takim czasie na pewno test by to wykrył, a Ty bys miała najprawdopodobniej typowe objawy, bole piersi, mdłosci itd. Co do spozniania sie miesiaczki do organizm mogl tak zaragowac przez antybiotyk lub działa tu Twoja autosugestia, wmawiasz sobie, ze jestes w ciazy i dlatego spozni Ci sie okres. Twierdze na 99%, ze nie jestes, ale na wszelki wypadek mozesz isc do lekarza.
 
reklama
zrob sobie poziom betahcg i bedziesz miala pewnosc

choc jak dla mnie nie jestes w ciazy, a okres spoznia ci sie przez chorobe ktora przeszlas
 
dziekuje za odpowiedz.. wprawdzie nadal sie niepokoje, zwlaszcza tym brzuchem, czuje sie tak jakbym zrobila 500 brzuszkow i od tego spuchl mi brzuch;/ dramat.. jesli (jaka mam nadzieje) okaze sie ze to stres i moje wymysly.. to bede najwiekszym nerwusem jakiego znam;)
czy slyszalyscie by ktos, moze ktoras z Was, o ciązy dowiedziala sie w 13 tygodniu dopiero?
 
Moja szwagierka poszla do lekarza prawie w 8 miesiacu i dowiedziala sie wtedy ze bedzie za 1,5miesiaca rodzic. Przez pol ciazy miala normalnie miesiaczke, a pozniej bala sie isc do lekarza bo wmawiala sobie ze jest na cos chora. Troche przytyla ale ze jest osoba przy kosci to nie zwracala na to uwagi. Pytalam ja jak to mozliwe?? Ale ona sama nie potrafi na to logicznie odpowiedziec.
Dla mnie to bylo bardzo dziwne :-):-):-)
 
=I .. jestem typowym chudzielcem..zawsze myslalam ze u dziewczyn o takiej budowie objawy moga byc wlasnie silniejsze,a tu nic zupelnie!.. tylko to przeczucie nie dajace spokoju... jajko do jutra zniose.. a juz napewno ani godziny nie przespie tej nocy;/
 
też znam jedną osobę, co to się w ósmym miesiącu dowiedziała, że jest w ciąży. dodam, że to już była jej druga ciąża.
ale, Zielona, przypuszczam, że Ciebie po prostu stres zjada :-)
 
no ładny numer.. dzis mam..tzn mialam miec wizyte u ginekologa...
wlasnie dostalam @. to niesmowite co stres robi z czlowiekiem...
dziekuje Wam za wszystkie odpowiedzi.. forum jest SWIETNE! Jestem pewna ,ze kiedys (ale to kiedys niech poczeka az skoncze studia;) ) bede tu zagladac duzo czesciej=)
 
hej dziewczynki:)

w czwartek byłam na usg i widziałam pęcherzyk:)ale narazie nic więcej nie dało się zobaczyć....ogólnie od weekendu strasznie zle się czuje, mdłości, bół głowy zaparcia albo biegunka i jeszcze jakieś przeziębienie się przyplątało...idę dziś po połudnu znów na wizyte bo chyba musze troche w domu posiedzieć. Nie mam siły pracować...
 
Witam i z góry przepraszam jeśli był już taki temat.Mam mały problem 5 kwietnia zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne są to moje pierwsze tabletki w życiu (Novynette) skończyłam pierwsze opakowaniei w siedmiodnowej przerwie nie wystąpiło krwawienie byłam u ginekologa i kazał mi odstawić tabletki do badań ponieważ choruje na łojotokowe zapalenie skóry i miałam mieć wykonywane badania na wątrobe tarczyce i hormony w celu ustalenia przyczyny choroby. Dodam również że przy zapisaniu tabletek nie miałam wykonywanych żadnych badań poprostu zapisał mi je byłam na kontroli ponieważ pod koniec lutego poroniłam po poronieniu dostałam normalny okres i zaczełam brać tabletki i wraz z nimi tabletki na odchudzanie zelixa. Okresu jednak nie mam do dzisiejszego dnia i w ogóle nie zanosi się na to żeby się pojawił. Podejrzewam że zaszłam w ciąże kolejny raz wczoraj wykonywałam test ciążowy wynik negatywny. wydaje mi się że za szybko poprostu go zrobiłam przy pierwszej ciąży również nic nie pokazał za pierwszym razem nie wiem co mam o tym myśleć...
 
reklama
No właśnie wstyd się przyznać ale ja się już w tym spóźninianiu pogubiłam:-( 5 kwietnia okres pierwszy dzien + 21 dni brania tabletek 26 kwietnia skończyłam brać tabletki czekałam na krwawienie w siedmiodniowej przerwie jednak dzisiaj jest już 8 maja i nic okresu brak piersi mnie nie bolą tak jak zwykle na okres czasem kłuje mnie w podbrzuszu tak jak w poprzedniej ciąży czasem z prawej czasem z lewej jednak toszeczke mniej i rzadziej przyglądam się moim piersiom i w sumie nie wiem czy mi sie wydaje czy tak jest naprawde ale brodawki wydają mi się większe i bardziej takie opuchnięte (nie wiem jak to opisać)
 
Do góry