reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

niecierpliwa jestees bardzo ;) chyba jeszcze 5 dni powinnas czekac :) ja Ci powiem tyle, ja mialam okres w zyciu ze co miesiac test robilam i patrzylam z nadzieja czy nie "wpadlam", i kolezanki sie smialy ze moge reklamowac testy ciazowe bo tyle ich zrobilam ( czasem 2 razy na miesiac, taka niecierpliwa jak Ty bylam) i nigdy nie wyszla nawet druga slabo zarysowana linia, bo nigdy nie zaszlam, a kiedy w koncu zaszlam , odczekalam swoje, zrobilam i byly 2 linie, wiec mysle ze to juz.. :) ani razu test sie nie pomylil a wiele zrobilam, trzymam kciuki
 
reklama
Koleiny dzień cyklu mija i @ nadal nie widać;). Ale brzuch i piersi bolą... Byłam dziś u internisty z powodu tego mojego przeziębienia i powiedziałam że prawdopodobnie jestem w ciąży. Wspomniałam o teście i pani doktor potwierdziła, że nawet słaba krecha to ciąża:)) Dostałam witaminki i nakaz leżenia w łóżeczku przez najbliższe trzy dni.
I znów muszę się powstrzymywać żeby kolejnego testu nie zrobić...mam nadzieję że tym razem wytrzymam dzielnie do soboty...
 
Gratulacje:) Ja tez miałam druga kreske slabiej widoczna i oczywiscie byłam w ciazy. Co do objawów,to w sumie takie jak przed okresem,byłam pewna ze w ciazy nie jestem.
 
Dziś zrobiłam kolejny test i kreseczka już wyszła całkiem wyraźna.
Powinnam dziś dostać @ i nie ma:) więc wszystko wskazuje na to że się udało:)))))))
Brzuch mnie nadal pobolewa ale wzięłam nospę i mam nadzieję ze będzie ok. W środę czeka mnie wizyta u lekarza i mam nadzieję że potwierdzi...
 
Moj ginekolog na pierwszej wizycie stwierdzil ze skoro test mi wyszedł 2 razy pozytywnie to jest juz pewne, bo przy wyniku pozytywnym nowoczesne testy praktycznie nigdy sie nie myla.
 
No cos nam ta Sylvi1979 zamilkła, miejmy nadzieje, ze teraz cieszy sie, ze jednak bedzie mamusia... Czekamy, az da nam znac :-)
 
reklama
No tak..jestem na tym forum poraz pierwszy..nie wytrzymam tych kilku dni do wizyty u lekarza.. moze Wy pomożecie??!!
Moja historia: Namietna sylwestrowa noc... i wielki strach ..po 12 dniach test-negatywny.. i w terminie pojawil sie okres... nastepne 30 dni.. pojawia sie nastepny okres.. nastepne 30 dni...i NIC, i to "nic"trwa juz 12 dni! wprawdzie 4 tygodnie temu przeszlam ciezka angine: antybiotyk 10 dni, goraczka 40 stopni..ale czy to moze byc powod az tak duzego opoznienia? zrobiam test.. 2 testy...oba negatywne.. ale czuje sie tak niespokojnie.. to bylby juz koniec 1 trymestru!! zero objawow.. ale od kad zaczal sie spozniac okres zaczelam zauwazac ze moj brzuch jest jakis twardszy..troche bardziej wypukly..nie wiem czy to moje imaginacje.. czy jakis ewenement???? poradzcie.. wykanczam sie psychicznie..
 
Do góry