reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam. Chciałabym zapytać się Was o opinie. Otóż pół roku temu urodziłam drugie dziecko, cały czas karmię piersią. Od 4 miesięcy biorę tabletki Cerazette, jeszcze nie dostałam okresu od porodu, ani żadnych plamień w trakcie brania tabletek. 28 lutego zażyłam tabletkę zgodnie z czasem, jednak po ok godzinie zwymiotowałam. Wiem, że powinnam zażyć następną, ale tej nocy jeszcze kilka razy wymiotowałam (złapałam jakiegoś wirusa). Przed tabletką oczywiście był stosunek z finiszem w środku. Jaka jest wg Was szansa na ciążę w takim przypadku? Test z krwi zrobię dopiero w sobotę. Nie ukrywam, że nie planowałam 3 ciąży tak wcześnie, ale jakby się okazało, że jednak w niej jestem, to bardzo bym się ucieszyła
smile.gif
Od 2 dni mam kłucia i ciągnięcia w dole brzucha jak na @, ale tak samo miałam przy obydwóch ciążach..
rolleyes.gif
Muszę poczekać do soboty..
 
reklama
Głównie przez takie sytuacje jak Twoja tabletki antykoncepcyjne nie mają 99% skuteczności, życzę Ci jak najlepiej, ale prawdopodobieństwo, że będziesz w ciąży istnieje :)
 
cześć dziewczyny . mam pewien mały problem, uprawiałam sex dzień przed owulacją (z mojego kalendarzyka wynika, że miałam płodne i to dość wysokie). co prawda chłopak nie skończył we mnie, ale spóźnia mi się okres, niby tylko 3dni, ale zawsze mam regularny . ostatnio jestem dość zmęczona, jak zapale fajke robi mi się niedobrze :frown:, mój apetyt się zmienił są dni, że chodze i ciągle coś jem ale są i takie kiedy zjem tylko np śniadanie i dopiero wieczorem kolacje . robiłam test ale wyszedł mi negatywny, a okresu jak nie było tak nie ma . dodam, że nie jestem gotowa na to żeby zostać matką, tym bardziej, że chłopak z którym spałam nie jest moim partnerem i sama osobiście nie chciałabym żeby nim był i tym bardziej nie chce mieć z nim dziecka ! :no: nie wiem co mam zrobić, boję się trochę . czy mogę być w ciąży ? jeżeli tak to dlaczego test wyszedł negatywny ? pomóżcieee ! :frown:
 
A jak my mamy pomóc???
Wywróżyć z fusów czy zrobić USG przez monitor???
Jak nie masz pewności, to zrób drugi test albo badanie z krwi.
 
Cześć kochane U mnie bez większych zmian piersi nadal mnie bolą i podbrzusze oprócz tego mnóstwo mlecznego śluzu Cierpliwie czekam do soboty
 
A jak my mamy pomóc???
Wywróżyć z fusów czy zrobić USG przez monitor???
Jak nie masz pewności, to zrób drugi test albo badanie z krwi.

Nulini nie bądź taka mądra, skoro chcesz wróżyć z fusów to pobaw się w czarodziejkę :) zapytałam normalnie oczekując normalnej odpowiedzi, a używając słowa 'pomóżcie' nie miałam na myśli jego dosłownego znaczenia, ale chyba tego nie załapałaś :)
 
Ehhh w sumie Nulini już nie dziwię ci się, że tak piszesz ;)
"jak trwoga to do Boga" ;) Trzeba było myśleć zanim zaczęłam się "bawić w ruletkę"... My Ci nie powiemy czy to ciąża bo nie jesteśmy lekarzami....

Bogami raczej nie jesteście, więc przysłowie całkiem nietrafne :-D . nie jesteśmy w kasynie żeby bawić się w ruletkę kochanie :-) :) nie oczekiwałam wgl, że powiecie mi czy jestem w ciąży, bo jak napisałaś nie jesteście lekarzami, chciaałam po prostu zwykłej porady ;) ale chyba nie mogę na nią liczyć, bo jesteście co najmniej .. powstrzymam się od komentarza :) wnioskuje zatem, że temat poruszany na tym blogu jest kompletnie niepotrzebny, skoro nie potraficie NORMALNIE odpowiedzieć, tylko z góry krytykujecie (nie mówię, że wszystkie)
także Nulini i Magda58 pozdrawiam serdecznie (najlepiej to środkowym palcem) i z całego serduszka życzę żeby Was ktoś też tak potraktował koteczki :* :)
 
reklama
Do góry