reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Kochane moja beta w 24dc wynosila 43 a teraz wynosi 1023 z wczorajszego badania i to byl 30 dzien ciazy.. nie za szybko przyrosla w ciagu 6 dni ? Ktos mial podobnie ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Z tego co czytałam, to beta wzrasta bardzo szybko i nie powinnaś się denerwować :) ja czekam na pierwsze 2 kreski w moim życiu, wiec nie mogę Ci potwierdzić co i jak na własnym przykładzie. Ale na pewno jest dobrze ! Tak w ogóle to gratuluję z całego serca :) bylas u lekarza?
U mnie nie ma mowy o becie , bo pracuje od prawie roku za granicą i tu ciezko o takie badanie prywatnie, nawet nie wiem gdzie mialabym tego szukac .

Rielle gratuluję ciąży i życzę wszystkiego dobrego. A to, że na początku się przemeczalas to normalne, mało kto w pierwszych tygodniach zdaje sobie sprawę z ciąży :) ja też pracuje fizycznie i czekam tylko na brak @ i rzucam to :)
 
reklama
Z tego co czytałam, to beta wzrasta bardzo szybko i nie powinnaś się denerwować :) ja czekam na pierwsze 2 kreski w moim życiu, wiec nie mogę Ci potwierdzić co i jak na własnym przykładzie. Ale na pewno jest dobrze ! Tak w ogóle to gratuluję z całego serca :) bylas u lekarza?
U mnie nie ma mowy o becie , bo pracuje od prawie roku za granicą i tu ciezko o takie badanie prywatnie, nawet nie wiem gdzie mialabym tego szukac .

Rielle gratuluję ciąży i życzę wszystkiego dobrego. A to, że na początku się przemeczalas to normalne, mało kto w pierwszych tygodniach zdaje sobie sprawę z ciąży :) ja też pracuje fizycznie i czekam tylko na brak @ i rzucam to :)
Dziękuję :)

Trzymam kciuki za 2 kreseczki! :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Ja na początku ciąży mógł to być 3 tydzień też zaszalałam z alkoholem, mam słaba głowę więc jak wypiłam troszkę to facet niósł mnie do łóżka. Pytałam lekarza to stwierdził że jakbym uszkodziła zarodek to z pewnością poroniałabym. Jesli to się nie stało- zarodek ma się dobrze.
xXxlzuLQuaxXx to bardzo dobrze ze beta ci tak szybko rośnie, ja 1000 miałam w 7 tyg, beta w ciąży liczona jest w tysiącach. Niemniej jednak slyszłam że wysoka beta zwiastuje ciąże bliźniaczą
 
Ja na początku ciąży mógł to być 3 tydzień też zaszalałam z alkoholem, mam słaba głowę więc jak wypiłam troszkę to facet niósł mnie do łóżka. Pytałam lekarza to stwierdził że jakbym uszkodziła zarodek to z pewnością poroniałabym. Jesli to się nie stało- zarodek ma się dobrze.
xXxlzuLQuaxXx to bardzo dobrze ze beta ci tak szybko rośnie, ja 1000 miałam w 7 tyg, beta w ciąży liczona jest w tysiącach. Niemniej jednak slyszłam że wysoka beta zwiastuje ciąże bliźniaczą
Ja tez o tym słyszałam, że jeżeli coś nie tak, to zarodek obumiera. Z reszta na tak wczesnym etapie zarodek czerpie z ciałka żółtego, dopiero później połączony jest z ciałem matki. Wiec na początku mało co do niego przenika :)
 
Z tego co czytałam, to beta wzrasta bardzo szybko i nie powinnaś się denerwować :) ja czekam na pierwsze 2 kreski w moim życiu, wiec nie mogę Ci potwierdzić co i jak na własnym przykładzie. Ale na pewno jest dobrze ! Tak w ogóle to gratuluję z całego serca :) bylas u lekarza?
U mnie nie ma mowy o becie , bo pracuje od prawie roku za granicą i tu ciezko o takie badanie prywatnie, nawet nie wiem gdzie mialabym tego szukac .

Rielle gratuluję ciąży i życzę wszystkiego dobrego. A to, że na początku się przemeczalas to normalne, mało kto w pierwszych tygodniach zdaje sobie sprawę z ciąży :) ja też pracuje fizycznie i czekam tylko na brak @ i rzucam to :)


Och życzę Ci żeby było to jak najszybciej :) A satysfakcja że nie musisz już dźwigać - gwarantowana ;D
Ja w 4 tyg miałam 534 ;)

Koalka91 - dokładnie mi to samo powiedzieli. Jakbym miała poronić to bym poroniła. A jeśli serducho bije i wszystko w normie to nie ma co się przejmować :)
 
Och życzę Ci żeby było to jak najszybciej :) A satysfakcja że nie musisz już dźwigać - gwarantowana ;D
Ja w 4 tyg miałam 534 ;)

Koalka91 - dokładnie mi to samo powiedzieli. Jakbym miała poronić to bym poroniła. A jeśli serducho bije i wszystko w normie to nie ma co się przejmować :)
Dziękuję bardzo . Jutro rano robie test... nawet nie będę czekała na @ ! Juz dłużej nie wytrzymam. Mam nadzieje tylko, że potem @ nie przyjdzie :D do usłyszenia jutro Dziewczyny :) trzymajcie kciuki :*
 
Tylko uważajcie na siebie kobietki z tym dzwiganiem to calkowity zakaz. Ja dzwigalam bo pracuje również w sklepie i dostałam krwawienia w 7 tyg, wylądowałam na SORze na szczescie ciąża żyła, dostałam progesteron i zakaz dzwigania oraz leżenie. Któraś z Was pracuje w biedronce więc to oczywiście od razu na zwolnienie powinna iść. Przez 5 lat byłam kierownikiem w biedronce i od razu ciężarne dziwczyny wyganiałam na zwolnienie lekarskie. W takich sklepach dużych nie da się nie dźwigać i jeszcze te zarazki od różnych ludzi na kasie, brudne pieniądze.
 
Koalka91 - ja jestem ZKS w biedronce i miałam ogromne problemy żeby na zwolnienie pójść .Tak jak w pierwszym moim poście : W 5 tyg dostałam krwawienia i tak samo duphaston i tydzień nieruchomo. Później na kontroli w szpitalu dali mi luteine ( zwiększona dawka) i kazali wracać do pracy... Ja im mówię czy dźwiganie nic nie zaszkodzi a lekarka do mnie że i tak jak ma wypaść to wypadnie .... oczywiście w lux medzie też zwolnienia nie wypiszą... 1,5 miesiąca się uganiałam za zwolnieniem... bo do 10 tyg to przecież nie ciąża.
 
To wspólczuje:-( ja już tam nie pracuje ale wiem że jak się ma fajna ekipe to mogą dać ci taryfe ulgową jeśli poinformujesz przełożonych że zwolnienia nie dostalas. Mi to ginekolog wciskał zwolnienie od razu jak przyszlam do niego z info ze szpitala o poronieniu zagrażającym. To był przełom 5 na 6 tydzień. Trzeba było iść na kontrol kolejna do ginekologa, ja po szpitalu ani sniłam tam wracać. Leżałam zakrwawiona nago a ubrane kobiety po cywilnemu przychodziły życzenia wielkanocne składać lekarzowi który robił mi usg. I był nie zadowolony że musi w wielką sobotę dyżur mieć. Nie omieszkał o tym mówić na głos. Moj ginekolog po tyg mnie zbadał nie dało sie szybciej bo był na urlopie, przedluzył recepte na duphaston, odmowił mi tanszej luteiny bo powiedział ze duphaston do 3 miesiąca jest skuteczniejszy. Po 3 miesiacu i braku krwawień da luteine dopochwowo która jest tańsza. I bez gadania sam wyjął zwolnienie i pytał czy potrzebuje.
 
reklama
A u mnie że i tak pewnie poronie i to szpital położniczy... Kazali mi wracać do pracy a lekarz w lux medzie stwierdził że jak teraz nic się nie dzieje to po co ma dawać mi zwolnienie ? Ehh tyle nerwów no i do jednego chodzę po zwolnienie a do drugiego na prowadzenie ciąży bo badania mam darmowe i w 3 dni wszystko załatwiam. U nas niestety były braki w etatach i sama na sklepie musiałam działać a że na każdej zmianie jedna dostawa do rozłożenia... to musiałam coś ogarnąć
 
Do góry