reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Ojej dlatego ja się tak cholernie cieszę że ciążę mam już prawie za sobą! Życzę Ci żebyś szybciutko przestała mieć nudności. Ja tez do tej pory wymiotuje, nawet dziś w nocy lecialam do łazienki a do terminu zostało mi dziesięć dni:) właściwie to nic nie jest mi w stanie pomoc na mdłości, wiem że to słabe pocieszenie. Zakup sobie rumianek,mięte lub jakieś inne ziolka do parzenia może chociaż zlagodza te nudności:)
 
A co do tej dziewczyny... Sama już nie wiem co ci poradzić, ciężka sytuacja. Możesz chyba tylko czekać. Jeśli jest w ciąży to po urodzeniu dziecka radziłabym ci zrobić test na ojcostwo. Tylko broń boże nie mów jej o tym, dopiero jak sie urodzi. O ile jest w ciazy... Powiedz że chcesz zobaczyć kartę ciąży. Jeśli była już u lekarza ginekologa i on potwierdził że jest w ciazy to powinna już ja mieć. Dostała jakieś skierowania na badania?? Powinna dostać.
 
Witam!
Teoretycznie po wszystkim... przedwczoraj napisała Mi w nocy że dość mocno krwawi i jedzie do szpitala. Więc następnego dnia odebrałem Ją ze szpitala i powiedziała,że poroniła i była cała obolała bo chyba miała łyżeczkowanie. Jak by nie patrzeć rozwiązanie dla Mnie jest jak najbardziej pozytywne. Chociaż dla niej to nie najlepsze chwile. Może zabrzmi to okrutnie... ale cieszę się że tak się to skończyło. Dzięki za pomoc i podtrzymanie na duchu. Pozdrawiam No i spóźnione życzenia z okazji Dnia kobiet, wszystkiego najlepszego;)
 
Witam wszystkich. Jestem tu nowa. I chcialam sie doradzic , zapytac. ? W 9 tyg poronilam chodz nawet nie krwawilam, brzuch mnie nie bolal. W 2 stycznia mialam zabieg lyzeczkowania. W 5 stycznia dostalam miesiaczke, nastepna dostalam w 5 lutego. W 5 marca powinnam dostac miesiaczke ale nie dostalam. poszlam do lekarza na kontrole czy wszystko sie zagoilo. Lekarz powiedzial ze wszystko jest w porzadku i powiedzial ze za dzien ,dwa dostane miesiaczke albo jest jest bardzo wczesna ciaza ktorej jeszcze nie wykryje. ? Czy jest szansa ze moge byc w ciazy?
 
W sumie najlepiej zrobic beta hcg aby sie upewnic. Gdy ja mialam dwa lata temu lyzeczkowanie lekarz na wstepie mowil o tym, iz przez nastepne 3 mce mam zakaz wspolzycia zeby sie wszystko zagoilo dobrze no i mowil, ze tez chodzi o to ze tam wszystko jest wyjalowione i wlasnie ze szybciej mozna zajsc w ciaze ale ze nie jest to zalecane. Nie wiem co mowil Twoj lekarz na ten temat ale mysle ze cos moze tam rosnie :) zrob bete i bedziesz wiedziec :)
 
reklama
W tej chwili 8 dni po spodziewanym terminie @ wyjdzie Ci zwykły test ciążowy nawet nie z porannego moczu więc marsz do sklepu rozwiać swoje wątpliwości ;-)
 
Do góry