reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Czesc dziewczyny.. mam do was pytanie albo czy moze ktoras tez tak miala.. okres mam nie az tak regularnie ale tam przestawia sie do plus 5 dni... a teraz 56 dzien cyklu i nic.. stosunek przerywany stosuje z wytryskiem na zewnatrz.. a co do objawow to bole brzucha... i strasznie wrazliwe sutki. Dosc fioletowe. Wczoraj caly dzien mnie mdlilo i od jakis 2 dni zgaga... test robilam 5 dni po spodziewanym okresie i po jakims pol tora tyg tez i nic... negatywne oba... czy mozliwe ze i tak jestem w ciazy?
 
Mi dopiero 12 dni po spodziewanej miesiączce wyszedł test a i tak 2 kreska byla prawie niewidoczna:tak: Myślę, że najlepiej teraz byłoby zrobić betę z krwii - da Ci największą pewność.
 
Dzień po tym jak napisalam do was to zrobilam kolejny i nic.. nie mozliwe chyba zebym bylaw ciiazy bo to juz 3 i pol tyg od spodziewanej miesiaczki i dalej nic nie ma na teście. ...to cos innego musi byc... :(
 
Alee byla taka biala taka szaara kreska na tym tescie ta druga) tak to wygladalo nie przejelam sie tym myslalam ze to tak juz jest na testach. Choc pierwszy raz tp widzę a testow juz troche robilam... myslicie ze to cos znaczy? Czy niektóre testy tak mają?
 
Ostatnia edycja:
Dziwne bo wczwsniej nic nie bylo a dzis tylko jakis sluz z domieszka krwi myslalam ze to okres ale teraz znow nic... a czuje sie jak na okres.. bylam u ginekologa ale dowiedzialam sie ze nie mam jeszcze ubezp... z nfz.. dopiero w maju bede miec... jak do piatku sienie pojawi okres to ide prywatnie...
 
reklama
Do góry