reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ale z tego co czytałam to testy czasami mylą??
I jak sie za wczesnie zrobi to tez wyjdzie negatywny

To prawda ze jak za wczesnie zrobisz test to moze nie wyjsc, dla pewnosci mozesz jeszcze zrobic test z krwi i bedziesz pewna. Mysle ze lekarz po badaniu jakby cos zobaczyl to by ci powiedzial lub kazal przyjsc za tydzien jak nie byl by pewien co widzi.
 
reklama
To prawda ze jak za wczesnie zrobisz test to moze nie wyjsc, dla pewnosci mozesz jeszcze zrobic test z krwi i bedziesz pewna. Mysle ze lekarz po badaniu jakby cos zobaczyl to by ci powiedzial lub kazal przyjsc za tydzien jak nie byl by pewien co widzi.
mi lekarz wpiała tylko luteine i kwas foliowy ten lekarz był jakiś dziwny
 
A test ciążowy robiłam wyszedl negatywnie a jak byłam u lekarza na usg dopochwowym to coś zaznaczał na ekranie usg ale nic nie powiedział dla tego się pytam

Nie zapytałaś czy jesteś w ciąży?

ale z tego co czytałam to testy czasami mylą??
I jak sie za wczesnie zrobi to tez wyjdzie negatywny

Skoro nie ufasz testom , zrób bete. Będziesz mieć odpowiedź po kilku godzinach i nie będziesz musiała gdybać. Bo żadna z nas nie powie ci czy jesteś w ciąży czy nie. A beta prawdę ci powie...;-)
 
Skoro lekarz przepisal ci kwas foliowy i luteine to moze rzeczywiscie jestes w ciazy. Ja na twoim miejscu poszlabym do innego lekarza i powiedziala ze podejrzewam ciaze, wtedy badanko i masz pewnosc. Bez sensu sie stresujesz, gdybasz itd. idz do lekarza!!
 
Skoro lekarz przepisal ci kwas foliowy i luteine to moze rzeczywiscie jestes w ciazy. Ja na twoim miejscu poszlabym do innego lekarza i powiedziala ze podejrzewam ciaze, wtedy badanko i masz pewnosc. Bez sensu sie stresujesz, gdybasz itd. idz do lekarza!!
jutro pojade do lekarza prywatnie
Test wypadnie pozytywnie już po 10 dniach od zapłodnienia.Kiedy ostatni robiłaś?Jak minęło kilka dni to zrób ponownie,będziesz mieć 100%pewności.
robiłam to 3/4/5 czyli jeszcze 10 dni nie mineło
 
Jak dla mnie te twoje objawy wskazują na kiepskie wyniki krwi i stąd te leki. Skoro miesiączkujesz to prawie na pewno nie jesteś w ciąży, a słaba miesiączka potwierdza moją teorię.
Lekarz by ci powiedział o ciąży, tego to już jestem pewna. A zaznaczał wielkość narządów, to normalne i zawsze powinien to zrobić.
Jak się okaże że miałam rację, to jedz kwaśną śmietanę, to mało znany a bardzo skuteczny sposób na poprawę wyników krwi.
 
grypa mnie wzieła...ratunku:-(
siedze prawie cala nocke siezialam i co chwila goraca wode z cytryna piłam...katar straszny i niedobrze mi jak codzien rano do tego:-(
 
reklama
Do góry