reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

dziekuje bardzo za cieple słowa ...zostawil mnie dla innej ..no ale coz.. nie bede tego komentowala .. kocham go strasznie..;/:-(
jak narazie okres mi sie spoznia ..ale tak jak dziewczyny wyzej pisaly to pewnie po odstawieniu tabsow ...
nie chciala bym byc w ciazy ale wiem ze miala bym przy sobie jakas czastke ukochanego .. eh :crazy::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
pozdrawiam goraco :):*:*
To co napisze zabrzmi jak brutalny banał: Przejdzie Ci! Nie Ty jedna przechodziłaś przez coś takiego. Jeśli facet woli inną to znaczy że to nie był jeszcze ten odpowiedni dla Ciebie. Nie będzie Ci łatwo - uczucie nie wygasa z dnia na dzień, tylko z biegiem czasu.
Wygadaj się tu na forum, dziewczyny dobrze radzą. I nie broń go - najlepiej nagadaj na niego możliwie najbardziej jak się da. Przyczep się nawet do małych wad i nie waż się pisać że jest wspaniały tylko po prostu się zakochał. Jeśli przelejesz na niego ttuaj swoje frustracje, to jemu to nie zaszkodzi, a Tobie zrobi się o wiele lżej. Zobaczysz! Nadawaj ile wlezie!
 
reklama
Droga Inez,na poczatku tego roku bylam w takiej samej sytuacji ;-) teraz z niecierpliwoscia czekam na rozwiazanie:-) Rownież odrzucało mnie od fajek, wszystko mnie bolało, a ból głowy był najgorszy. Jednak dla pewności zrob teścik, bo być może to skutek odstawienia tabletek. W razie pytań lub wątpliwości pisz,pomoge w miare możliwości.
 
Ostatnia edycja:
wynik testu ujemny ;)
okresu brak .
objawy nieustapily.\rozwaialam swoje watpliwosci i z dnia na dzien jestem coraz bardziej pewna ze to przez tabletki tak mam.;) dziekuje za to ze jestescie;*
 
Podczytuję sobie ten wątek i też odetchnęłam.... Bo strasznie sie może skomplikować życie...
Wiem, że cierpisz i w sumie nie wiadomo jak Ci się zycie potoczy.. ale drżałam na myśl jakbyś nam tu zakomunikowała, że jednak test wyszedł pozytywny, a chopa wcięło... no najgorsze co może być chyba (no, chociaż nie, są gorsze rzeczy ;-)). Zastanawiałam się jak by Ci się dalej życie ułożyło, ale ogólnie niewesoły scenariusz.
Dobrze, ze nie musisz teraz takiego scenariusza rozważać.
A co do chłopa to powiem Ci jedno: jak już przebolejesz całą tą sytuację, to zobaczysz, poczujesz się jak nowo narodzona i jeszcze podziękujesz losowi, że tak się stało! Choć pewnie zatęsknisz. I nigdy nic nie wiadomo, może spotkacie sie ponownie, dojrzalsi i bardziej gotowi na miłość? Tak ja ja z moim obecnym mężem...... A może to jeszcze nie to po prostu
Życzę Ci wszystkiego dobrego!
 
nom odetchnelam z ulga:) obajawy.. hm no moglo by mi przejsc :D okres tez moglby sie juz pojawic... no i zycie jako samotna matka bylo by Ciezkie..na szczescie juz o tym nie mysle..
faceci.. ja juz sie nie wypowiadam.. mam nadzieje ze szybko zapomne.. :)
dziekuje dziewczyny za wszystko !!
jestescie kochane :);-);-);-);-)
 
reklama
dzien doberek wszystkim:-)
tak sie zastanawiam czy ktoras z was tez ma tak jak ja....
2 ciaze zamna ale kazda inna ,a ta to wogule jakis inny stan...haha
wyniki badan mam bardzo dobre i wizyta na usg wspaniala,wszystko jest tak jak byc powinno,ale..............no wlasnie-MDŁOSCI!!
28 tydzien ,a ja mam praktycznie prawie codziennie mdlosci z rana,naszczescie tylko z rana ,ale mam....koszmar:crazy:
siusiam wmiare normalnie ,nie latam jak kotek ,ale mdlosci:confused2: wszyscy muwia ,ze mdłosci to tylko na poczatku....czy to normalna sprawa w tym tygodniu??:szok:
 
Do góry